Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » OBRAZ

Vykupminci.cz
Numisargo

OBRAZ

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, budem vďačný za akékoľvek postrehy a reakcie k tomuto obrazu, je to olej na sololite, ako som ho zbadal, napadlo ma -Slavíček..:-)) Ale je to nejaký iný maliar, nepríde mi, ako amatér, ale obraz je tak nešťastne signovaný do farby, že sa zrejme nebude dať určiť o koho ide.Nieže je fotka nekvalitná, aj v skutočnosti je to takmer nečitateľnné, ale ak by niekoho niečo napadlo, budem rád.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pane, on než by nějaký dobrý malíř maloval na sololit, tak si radši vrazí hřebík do oka (jsou výjimky) . Sololit bývá vnímán jako podřadná věc, navíc se časem vytelí. Sololit je pro "rychlomalíře" na kšeft, ráno se nařeže na cirkulárce větší počet formátů, rychlý latexový podklad a odpoledne už se rýsuje obraz. Je to takový fujtajbl a žádné prostoje.
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás Stepe.V každom prípade ďakujem za Váš názor.Osobne si myslím a aj som to videl, že sa maľovalo na všeličo, od plechu, cez šmirgel až po obyčajný papier .Preto by som mal trocha výhrady k Vášmu názoru,posudzovať obrazy podľa materiálu, na ktoré sú maľované.Sololit, ako materiál má možno niečo cez 100 rokov, potom neskor prišla lepenka atď.Tak to vidím skôr ako prirodzený vývin.Plátno mi príde ako tradícia, ktorá so sebou nesie určitý punc. Veľa dobrých a kvalitných diel je na obyčajnom papieri, ktorý má tú trvácnosť asi najmenšiu. Ale Sololit, ktorý by sa pôsobením času rozdrolil som priznám sa ešte nevidel, ale možno máte pravdu, neviem.V každom prípade mi toto nepríde, ako niečo, čo sa maľovalo masovo, alebo ako nejaký rýchlokvasený obraz.Ale ešte raz dík za názor! ;)
Moderátor
Mně se to docela líbí. Chtělo by to asi vyfotit se zoomem z větší dálky, aby to nebylo tak zkosené - aneb ta sklenička tam teď vypadá jako šikmá věž v Pise :-)
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Mně se to docela líbí. Chtělo by to asi vyfotit se zoomem z větší dálky, aby to nebylo tak zkosené - aneb ta sklenička tam teď vypadá jako šikmá věž v Pise :-)


Díky Wjeme, aj mne sa veľmi páči, krásna robota.Ale musel som ho fotiť tak zboku, je natretý damarovým lakom, asi k voli začínajúcej krakeláži, tak sa to leskne hrozne pri fotení..Nemáte ani tušenia, kto by to mohol byť?
Moderátor
Tak já jsem se styděl napsat, že se mi to také líbí neb jsem nechtěl být označen za :x :'( ...... Líbí se mi!
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tak já jsem se styděl napsat, že se mi to také líbí neb jsem nechtěl být označen za :x :'( ...... Líbí se mi!


Dík, ale myslím, že treba mať vlastný názor na to, čo je pekné, ostatní nech si myslia, čo chcú, netreba sa nechať ovplyvňovať.Mne je jedno, nech si o mne myslí kto chce, čo chce, ale ak sa mi niečo nepáči, nech to maľoval aj neviem kto, je mi to jedno.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » OBRAZ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1