Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz a litografie autor nečitelný

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz a litografie autor nečitelný

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám tyhle obrázky, bohužel se mi npodařilo autory přečíst, bude někdo vědět? Předem děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přeji dobrý den,
ta litografie v oválném provedení bude asi od grafika Svobody, od něj je v nabídkách spousta motivů měst, Prahy, Karlštejna apod. Já jsem si od něj koupila motiv TGM s děvčátkem na rukou, známý i z poštovních známek. Je to sice perokresba, ale má tento podpis a prodán byl jako Svoboda, což se i takto dá přečíst.
Posílám Vám jinou grafiku, myslím, že podpis se shoduje.
Ten pohled na město má podpis snad Kameník, jen tipuji, sice znám jednoho Kameníka, ten se podepisoval jinak
Registrovaný uživatel
Zapomněla jsem na tu slíbenou grafiku

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Děkuji moc za informaci, ten podpis je opravdu stejný, teď budu pátrat který Svoboda to je.
Registrovaný uživatel
wiliam napsal
Děkuji moc za informaci, ten podpis je opravdu stejný, teď budu pátrat který Svoboda to je.




Jestli zjistíte, který Svoboda to je, tak to sem prosím napište, zajímá mě to.
Jinak k tomu pohledu na město jsem zvažovala ií jméno Charvát, posílám, snad jen k porovnání podpis

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Děkuji moc, opravdu to vypadá na 99% že je to Charvát František. Pokud se mi podaří zjistit toho Svobodu budu informovat.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz a litografie autor nečitelný

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1