Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » obraz letní krajina

Vykupminci.cz
Numisargo

obraz letní krajina

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
nevěděl by někdo jméno autora případně období styl či okruh . autor by se mohl jmenovat V. Chládeček nebo V. Hlaváček či nějak podobně je to olej na plátně 40*72cm.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jestli je Chládeček, nebo Hlaváček je rozdíl, obě jména jsou ve výtvarném světě známá.
Pošlete náhled na podpis a uvidí se,
fm
Registrovaný uživatel
díky pošlu ještě dnes večer
Registrovaný uživatel
nová fota jsem přidal na začátek
Registrovaný uživatel
Skôr Chladeček..
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/v-chladecek-28766
Registrovaný uživatel
A má tam aj adresu,kde sa môže opýtať... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
napřed vám oběma musím poděkovat za ochotu a pomoc už jsem se kouknul a budu psát zítra a zvědavý jsem a jak. s.
Registrovaný uživatel
Potom napíš aj nám.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
napíšu
Registrovaný uživatel
psal jsem ale zatím nic
Registrovaný uživatel
slíbil jsem že se podělím o získané informace a takto činím...... oba malíří jména Václav Chládeček byli v příbuzenském vztahu ten starší bydlel v praze na vinohradech a měl mimo jiné manufakturu na tvorbu obrazů ve které zaměstnával až tři lidi tématicky to byli kytice , madony, moře a další a podle sdělení při prodejích šlo o řády desítek obrazů a z toho důvodu nelze na sto procent určit zda signa pod vše uvedeným obrazem jsou jeho či někoho z dílny a sám jsem onehdy viděl jeden malý obrázek moře sig. chládeček druhý byl strýc dotazovatele taktéž z vinohrad s obdobnou tématikou v díle jižní kraje kytice moře byl pronásledován minulým režimem po roce 1948 a nevstoupil do sčvu byl zaměstnancem orbisu praha poptával jsem názor na pravost signa pod obrazem a ve zkratce jsem se dozvěděl toto
Registrovaný uživatel
Dodržal si sľub.To sa cení.Niektorí už ani nepípnu.. ;)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » obraz letní krajina

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1