Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz malíře - Franta Malý

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz malíře - Franta Malý

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chci se zeptat, zda je zájem o obrazy tohoto akademického malíře (měl by to být malíř, který působil na karlovarsku, žil mezi 1900 - 1980), případně bych poprosil znalce o přibližné určení hodnoty tohoto obrazu. Rozměr cca 90 x 70 cm.

Zdravím všechny na Sberatel.com a předem všem děkuji za informace

Joseff

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já mám hlavně pocit, že tady o tyhle svaté výjevy je zájem nula nula nic...takže zázraky vážně nečekejte.
Registrovaný uživatel
Snad nějaký sběratel Franty Malého by zájem mít mohl. Byl to ale spíše krajinář, a řekl bych, že je to na tomto díle znát. Cenu bych odhadl při velkém štěstí max. na 3 tisíce Kč, ale spíše méně.
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
souhlasím- o F.Malého se zajímají jen sběratelé jeho obrazů.pamatuji si ho, jak v 50.,možná ještě 60.letech chodil po Varech se s tojanem malířským,paletou,atd.karlovarští umělci ho neuznávali a mám dojem,že žádný akademický malíř nebyl .ted jsem ale viděla u jedné známé jeho rozměrný obraz ,docel zdařlý.Pokud paní najde kupce,který se o Fr.M. zajímá,myslím,že cena by se mohla vyhoupnout k 10 000.
Registrovaný uživatel
suuri napsal
souhlasím- o F.Malého se zajímají jen sběratelé jeho obrazů.pamatuji si ho, jak v 50.,možná ještě 60.letech chodil po Varech se s tojanem malířským,paletou,atd.karlovarští umělci ho neuznávali a mám dojem,že žádný akademický malíř nebyl .ted jsem ale viděla u jedné známé jeho rozměrný obraz ,docel zdařlý.Pokud paní najde kupce,který se o Fr.M. zajímá,myslím,že cena by se mohla vyhoupnout k 10 000.


No to určite.... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Já myslím, že pokud by nějakému skalnímu katolíkovi nevadila ta malá ruka ženy, kýčařský námět (nejspíše kopie), mohl by ve chvilkovém pominutí smyslů i 1.600 Kč dát. Tady platí - někdo má rád tlusté ženské, někdo hubené a každý si to vnitřně zdůvodní. 10.000 aby někdo dal, to už by nebylo na chvilkové pominutí mysli, ale na psychiatrickou diagnozu.
Registrovaný uživatel
Obraz je možno za tých skoro 5 rokov dávno v čudu...A za 15... :D
Nuly by mohol doplniť autor pôvodného príspevku..
-s-
Registrovaný uživatel
To jsem si Stani nevšiml, že byl vystaven 5 lety. -- A co maluješ ty teď?
Registrovaný uživatel
suuri si to nevšimla a už to "jelo..." :)
Aj sa som sa tak už opláchol..
-s-
Registrovaný uživatel
Alebo nevšimol... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Tak to je zajímavé probuzení diskuse :-) Díky všem za nové tipy, obraz stále ve sbírce mám :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz malíře - Franta Malý

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1