Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz po pratetě - krajina Afrika/Austrálie??? - signatura autora

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz po pratetě - krajina Afrika/Austrálie??? - signatura autora

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, mohl by mi někdo zkusit identifikovat autora obrazu? Je to krajina, která vypadá na nějakou Afriku nebo Austrálii, 63x33, asi olejomalba (takové hrbolky - nanesené) asi na hobře, nebo nějaké podobné desce. Teta měla vazby na Anglii, ale i na Austrálii, takže těžko říci. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nebývá zde zvykem ukazovat pouze signatury. Na takové prosby se obvykle nereaguje...
Registrovaný uživatel
Aha, tak to vyfotím celé, po cestě z práce se stavím u tety...
Registrovaný uživatel
Tady je:
http://www.imgup.cz/image/LLYS
Registrovaný uživatel
Ano, jedná se o Australskou krajinu, strom s bílou kůrou je tzv. ghost gum a vedle něj „black boys“.
Pochybuju však že se jedná o nějakého významnějšího umělce, takovýchto kýčů tu produkuje spoustu pro turisty kdekdo.
Registrovaný uživatel
Jo, tak nečekal jsem, že to bude obraz za mega, ale chtě jsem aspoň vědět, co to je a od koho, když se někdo zeptá - abych nebyl za hlupáka, že nevím, co mi bude viset v chodbě. Líbí se mi... (je to náš druhý obraz po šesti letech žití v novostavbě... ještě jsme se neodvážili cokoliv pořídit, až se teta nabídla ...).
Registrovaný uživatel
bimbousek napsal
...bude viset v chodbě. Líbí se mi...

To je správný přístup. ;)
Zlobí mně ti tazatelé tady kteří když zjistí že jejich obraz není od známého umělce chtějí ho hnedka házet do popelnice. :evil:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz po pratetě - krajina Afrika/Austrálie??? - signatura autora

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1