Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz -signatura

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz -signatura

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, našel jsem obraz po tatínkovi a je to olejomalba na plátně. Nevím jakou by mohl mít hodnotu a ani neznám autora. Spíš ho nemohu rozluštit signaturu. Může mi prosím někdo poradit.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Umělecká hodnota je nulová , je to kýč , nicméně věřím ,že jou lidé , kteří takto svět " vidí " a chtějí to mít v obýváku či maringotce "pěkné " a do těch 1500, - by Vám dali .
Registrovaný uživatel
Estetická hodnota nulová, ak ho chcete predať, skúste na nejakej pouličnej burze...možno sa zapáči náhodným okoloidúcim...
Registrovaný uživatel
Obraz technikou z vietnamského bufetu čti " byfé " , při světlé památce otce pana majitele.
Registrovaný uživatel
Chcel by som vedieť "naťáhnuť na plátno" také byfééé. :)
To myslím vážne.
Ináč,taký obyčajný "faterland..." :P Ako som tu už niekde čítal,len neviem,kto to napísal.. :roll:
A ešte:To vám pripadá také jednoduché,ak to nie je repro?
No neviem...Gýč,ako taký,by to mal byť,ale úplná srač..nda?
Ak to je poctivá maľba oilom na canvase,tak pre mňa nie.Bodka. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Faterland jsem tu uvedla já, je to terminus technicus, ale pro romantické krajiny 19. století. Toto je novodobý kýč a ještě nějaký divný, bůhví, jestli to není nějaká částečně domalovaná reprodukční technika- či co. Uměleckou hodnotu to nemá žádnou, bohužel.
Registrovaný uživatel
Já si osobně myslím také , že je to nějaká " sériovka ", tažená " nanovláknem " přes 3 D tiskárnu .)))). Prostě něco sériově dělaného , metodou nějakého postupného , strojového tištění, kladení barev, stříkání . Je z toho cítit jakási " zřetelná " absence lidské ruky .
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
Faterand jsem tu uvedla já, je to terminus technicus, ale pro romantické krajiny 19. století. Toto je novodobý kýč a ještě nějaký divný, bůhví, jestli to není nějaká částečně domalovaná reprodukční technika- či co. Uměleckou hodnotu to nemá žádnou, bohužel.

Ja viem kto to napísal .. ;)
..A aby to nebylo tak jednoduché, často jde o jakousi "ideální krajinu", takzvaný vaterland (fátrland): špičaté hory, většinou něco jako Matterhorn, jezero, nebo aspoň nějaká říčka divoká, přes ní mostek, případně na jezeře loďka, drobná figurální stafáž, občas ukrytý domeček v zeleni a velké šutry v popředí... prostě romantická krajina snů... :)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz -signatura

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1