Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » obrazy

Vykupminci.cz
Numisargo

obrazy

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobrý den mohu poprosit přibližnou cenu vubec nevím jestli to má nějakou cenu našel jsem obrazy na pudě po babičce čitený podpis je na 2.3.5.6

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Víte, já si nejsem jistá, jestli Sběratel by měl fungovat jako takhle přímočará poradna Bazoše....tedy, ne že bych věřila všem těm pohádkám o půdních nálezech či o dědictví po dědečkovi, co se tu objevují, ale ráda bych věřila, že se tu scházejí fandové umění a sběratelé.
Ale vzít obrazy nalezené na půdě po babičce (???), nezjistit si o tom vůbec nic, ani jestli třeba nejde o reprodukce, vrazit to fofrem na Bazoš a pak se rychle pídit, co si za to vlastně říct.... to mi přijde jako už docela silný kafe ;).
Asi jsem naivní.
Registrovaný uživatel
7, 8, 9, 10.... úúúúž důůů :-)
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
Víte, já si nejsem jistá, jestli Sběratel by měl fungovat jako takhle přímočará poradna Bazoše....tedy, ne že bych věřila všem těm pohádkám o půdních nálezech či o dědictví po dědečkovi, co se tu objevují, ale ráda bych věřila, že se tu scházejí fandové umění a sběratelé.
Ale vzít obrazy nalezené na půdě po babičce (???), nezjistit si o tom vůbec nic, ani jestli třeba nejde o reprodukce, vrazit to fofrem na Bazoš a pak se rychle pídit, co si za to vlastně říct.... to mi přijde jako už docela silný kafe ;).
Asi jsem naivní.
.............................máte pravdu,většina lidí to tu zapleveluje reprodukcemi v naději že zbohatne,a zneužívá Vas i jiné znalce!!!! :'(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » obrazy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1