Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » obrazy u popelnice

Vykupminci.cz
Numisargo

obrazy u popelnice

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den v minulém týdnu jsem při vynášení odpadků objevila u popelnic několik vyhozených obrazů. Protože si myslím že toto není to pravé místo, pořídila jsem fota a prosím o případné komentáře. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ten první holandský motiv je půvabný chybí technika a rozměr
Registrovaný uživatel
Noooo na toto si počkám .,,polpchova63,, držím palce - ako sa u nás hovorí ,,Keď pán Boh dá , aj motyka vystrelí ,, Popelnicové a iné smetiskové veci , to je moja slabosť.
Registrovaný uživatel
Prepáč ,,ivanka ,, príspevok som pripísal druhému :mrgreen: samozréjme palce držím tebe.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, není náhodou autorem té dívenky v kroji akademický malíř Jaroslav Černý ?
Registrovaný uživatel
petmarec napsal
Dobrý den, není náhodou autorem té dívenky v kroji akademický malíř Jaroslav Černý ?




Dobrý den,
nevím, kterého Jaroslava Čermáka máte na mysli, znám jen 2, na žádného z nich mi toto dílko nepasuje.
Spíš se domnívám, že to bude opravdu velice, převelice slabý pokus o kopii malířky Kvěchové. Tento obrázek krojovaného děvčátka u plůtku jsem viděla už v několika obměnách a s několika různými podpisy .
Registrovaný uživatel
filomena napsal
petmarec napsal
Dobrý den, není náhodou autorem té dívenky v kroji akademický malíř Jaroslav Černý ?




Dobrý den,
nevím, kterého Jaroslava Čermáka máte na mysli, znám jen 2, na žádného z nich mi toto dílko nepasuje.
Spíš se domnívám, že to bude opravdu velice, převelice slabý pokus o kopii malířky Kvěchové. Tento obrázek krojovaného děvčátka u plůtku jsem viděla už v několika obměnách a s několika různými podpisy .



Vidím, že jsem spletla jméno malíře, ale tuto lidovku nemaloval, si myslím ani žádný Černý.
Moderátor
Já tedy v té signatuře žádného Černého nevidím. Spíše nějaký "Ražičný" či něco podobného. Každopádně, jak říká paní Filomena, jednoznačně amatéřina. Ostatně jakož i všechna další vyobrazená dílka.
Registrovaný uživatel
Bol by som rád, keby som vedel tak amatérsky kresliť :oops:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Tak já bych to shrnul
...a vrátil k popelnici

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » obrazy u popelnice

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1