Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Obří sbírka pohledů

Vykupminci.cz
Numisargo

Obří sbírka pohledů

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím zdejší sběratele a prosím o radu či pomoc.Získal jsem pozůstalost pohledů.Jedná se cca o 70-80kg pohlednic.Kusy jsem nepočítal :-D...ale 1kg pohlednic je 260 kusů,takže to je něco kolem 20.000 kusů pohlednic?....Není to sbírka nijak abecedně srovnaná či jinak utříděná.Jedná se pouze o místopis+ trochu ciziny.Neznám ty správné pojmy ale těch velkoformátových? je odhaduji tak 70-80% a ten zbytek jsou pohlednice staré a starší,do 50.let?.Nechce se mi to prodávat v žádném případě kusově nebo objíždět burzy a strávit u toho zbytek života.Je myslíte prosím reálné to prodat jako celek a v jaké částce?A kde to zkusit nabídnout?Děkuji za jakékoliv návrhy.
Registrovaný uživatel
Pár tisíc Kč za to dostaneš. Ale skus sem hodit nejaké foto.
Szered, Szencz, Privigye - take by si mal hľadať :P :lol:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Díky za odpověď!Ale co je pár tisíc!:-)))Je třeba reálné aby to vycházelo 1.50,- za pohlednici?Celkem to zabírá místo:-D...tak jak se k tomu dostanu tak něco nafotím,ale to asi nebude moc vypovídající...nejlepší bude asi ten obchodník co jezdí po burzách....jen po mě prosím nikdo nechtějte abych tam hledal něco konkrétního:-))))
Registrovaný uživatel
zaujimavé.....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Obří sbírka pohledů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1