Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Ocenění

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
Vím docela určitě, že kladu tento dotaz ve špatném foru, nicméně tuším, že se tu najdou vášniví sběratelé odznaků gestapa, kteří by i o tomto mohli mít povědomí. Zajímalo by mě, jakou má reálnou hodnotu originální průkaz příslušníka gestapa? (samozřejmě mimo průkazy hlavounů jako Heinrich Müller a spol... :lol: :lol: )

Díky za jakoukoli odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) postolka_88 v 28. 1. 2019, 15:35. »
Moderátor
Vážený pane,
sem to určitě nepatří! Přesunu Vás.
Registrovaný uživatel
Děkuju
Moderátor
Ani sem (medzi filatelistickú literatúru. Presuniem ďalej....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Spíš než škatule "hejbejte se!" bych chtěl radu :D
Registrovaný uživatel
Najděte si nějaké náckovské fórum, a ne s tím trolit tady. Asi nebudu sám komu se z gestapáckéhu žďorbu zvedá žaludek
Registrovaný uživatel
Kolik by jste chtěl? 10 nebo 20 tis. Vždyť je to ubohé. To nemáte v rodině nikoho kdo to zažil?
Registrovaný uživatel
Tenhle web je plný "náckovských ždorbů" jestli jste si nevšim. :D :D :D
Přehlédl jsem Váš odhad.
Registrovaný uživatel
Děkuji za lekci dejepisu, jistě máte plno znalostí.
Zajímá mne celková hodnota, bez odečtu historické viny.
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Hmm... celková hodnota bez odečtu historické viny - když mi zaplatíte 2000,- Kč, spálím to za Vás.
Registrovaný uživatel
:D :D děkuji.
Podotýkám, že odznak gestapa se pohybuje okolo 50-70 tis. Myslíte si, že si to sběratelé přetavujou na sošky vojáčků?
Registrovaný uživatel
Ubohé a ještě na výročí osvobození Osvětimi. Že pozdravuji dědečka.
Registrovaný uživatel
Já mám taky trochu problém,co s věcmi ,které přinesl děda z koncentračního tábora. Co když o to nebudou mít moji potomci zájem a vyhodí to.Pro mě to jsou důležité věci ,protože děda byl můj velký vzor vlastenectví a ochoty trpět pro svůj národ ale dneska už to mladý nezajímá i když je k tomu můžu véct jak chci.A ještě mám po předcích spousty dalších krásných věcí ale ví bůh,kde to pak skončí..
Registrovaný uživatel
ODHAD NOMINÁLNÍ HODNOTY! ODHAD NOMINÁLNÍ HODNOTY! ODHAD NOMINÁLNÍ HODNOTY!
Registrovaný uživatel
https://managementmania.com/sk/nominalna-hodnota
-s-
Registrovaný uživatel
Nedělal bych zbytečné emoce.Jedná se o dobový dokument , který holt k naší zemi patří .Může zajímat snad historika .Když však vezmu v úvahu , že členů Gestapa bylo v českých zemích zhruba 6000 , každý měl legitimaci , asi deset procent se zachovalo …cena bude v řádech stokorun se štěstím , když to někdo bude chtít.
https://www.ustrcr.cz/data/pdf/projekty/doba-nesvobody/gestapo-seznam.pdf
Registrovaný uživatel
Děkuji Všem za "veselé příspěvky".
Právě jsem dostal nezávazný posudek z německa. Zjištuji, že mám doma "docela" velkou vzácnost, ihned posílám na expertýzu do reichu. Pak dám vědět.

stokorun se štěstím :D vy jste odborník leda na oceňování záchodových mís človíčku
Registrovaný uživatel
Nemám rád jakoukoliv totalitu , nacizmus a komunismus, ale když se nad tím zamyslíte, tak všechny artefakty které se po těchto hnusných totalitách zachovaly jsou vlastně už historickými artefakty.Bohužel je to naše historie a my jsme pořád její součástí spojení našimi předky. Pokud se to bude pálit a jinak ničit, tak nebudou žádné sbírkové předměty do památníků a muzeí, abychom našim potomkům ukázali na hmotných předmětech, že tyto zrůdné systémy existovaly. Děda mé ženy byl v koncentráku, byl čsl. důstojník, letec a kupodivu měl zarámované nacistické odznaky , jako památku zastrčenou vespod šuplíku. Když jsem se ho ptal s údivem proč on to zrovna má, když je nenáviděl a jednoho svého trýznitele těsně po válce osobně zastřelil, protože mu to tenkrát v duchu slíbil, když to přežije, tak odpověděl : paměť už mi přestává sloužit, tak to mám na to, abych na ty kurvy náhodou někdy nezapomněl. No tak bych zakladatele vlákna moc nekritizoval, on k tomu nemá vztah a je to v podstatě dobře, protože kdyby měl asi by to bylo špatně. Tak to prodá... možná náckovi, ale i on to svým způsobem zachová a nezmizí to ze Světa. No a třeba se to nakonec postupem času dostane do muzea , kde to bude uschováno za účelem VAROVAT budoucí generace po nás. Já bych ho zas tak přísně nesoudil.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Nemám rád jakoukoliv totalitu , nacizmus a komunismus, ale když se nad tím zamyslíte, tak všechny artefakty které se po těchto hnusných totalitách zachovaly jsou vlastně už historickými artefakty.Bohužel je to naše historie a my jsme pořád její součástí spojení našimi předky. Pokud se to bude pálit a jinak ničit, tak nebudou žádné sbírkové předměty do památníků a muzeí, abychom našim potomkům ukázali na hmotných předmětech, že tyto zrůdné systémy existovaly. Děda mé ženy byl v koncentráku, byl čsl. důstojník, letec a kupodivu měl zarámované nacistické odznaky , jako památku zastrčenou vespod šuplíku. Když jsem se ho ptal s údivem proč on to zrovna má, když je nenáviděl a jednoho svého trýznitele těsně po válce osobně zastřelil, protože mu to tenkrát v duchu slíbil, když to přežije, tak odpověděl : paměť už mi přestává sloužit, tak to mám na to, abych na ty kurvy náhodou někdy nezapomněl. No tak bych zakladatele vlákna moc nekritizoval, on k tomu nemá vztah a je to v podstatě dobře, protože kdyby měl asi by to bylo špatně. Tak to prodá... možná náckovi, ale i on to svým způsobem zachová a nezmizí to ze Světa. No a třeba se to nakonec postupem času dostane do muzea , kde to bude uschováno za účelem VAROVAT budoucí generace po nás. Já bych ho zas tak přísně nesoudil.


Ani já bych toho pána nesoudil, pokuď se ptal pouze na cenu a jinak nepropaguje fašismus, tak proč ne. Přesně jak píše Jirka, tyto artefakty nesmí zmizet s povrchu zemského, aby mladší generace viděly a hlavně se nezapomnělo.
I můj děda byl v koncentračních táborech a díky leteckém útoku na Drážďany uprchl z věznice Matylda, společně s Josefem Skupou, tvůrcem Spejbla a Hurvínka
Registrovaný uživatel
Je zajímavé, jak p. Skupa spoluvězně kýblem vody a hadrou křísil a nemyslel na sebe. Bohužel spoluvěznů po zásahu letecké pumy moc nepřežilo.Díky bohu, že se děda vyhrabal z trosek, jinak bych tu teď nepsal...
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Je zajímavé, jak p. Skupa spoluvězně kýblem vody a hadrou křísil a nemyslel na sebe. Bohužel spoluvěznů po zásahu letecké pumy moc nepřežilo.Díky bohu, že se děda vyhrabal z trosek, jinak bych tu teď nepsal...
To s tím tvým dědou a p. Skupou je zajímavý příběh..
Registrovaný uživatel
Navíc se ten dokument třeba dostane ke sběrateli a bude to v dobrých rukou. Mám kamaráda, který sbírá napoleonské války šavle uniformy atd. Má obrovskou sbírku německé armády včetně techniky, stejně tak Rudé armády. Fašoun nebo komanč tedy není ani náhodou ...
Registrovaný uživatel
postolka_88 napsal
stokorun se štěstím :D vy jste odborník leda na oceňování záchodových mís človíčku

Artefakty za to nemôžu.Ale ešte sa ho zastávajte,k..poštolku.. ;)
Chová sa ako blb.
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
postolka_88 napsal
stokorun se štěstím :D vy jste odborník leda na oceňování záchodových mís človíčku

Artefakty za to nemôžu.Ale ešte sa ho zastávajte,k..poštolku.. ;)
Chová sa ako blb.
-s-
Určitě jsem se nevyjadřoval k jeho chování, ale je to tak ,jak píšeš když to musím říct.
Registrovaný uživatel
Budeme sa útoku brániť dvaja.
Ve dvou se to lépe táhne.. :P
A on tieto veci rád má.V tom ale problém nevidím.Každého niečo zaujíma.
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Antikvariát » Ocenění

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1