Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Oceneni bankovek

Vykupminci.cz
Numisargo

Oceneni bankovek

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosim jakou cenu muzou mit nasledujici bankovky:
- 100,-Kcs rok 1989 serie A49,cislo 022781 vyborny stav
- 100,-Kcs rok 1961 serie Z70 dobry stav
- 100,-Kcs rok 1961 serie R25 a R49 dobry stav

Dekuji
Moderátor
Bez fotiek to nie je možné?

Čo znamená dobrý stav?
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Bez fotiek to nie je možné?

Čo znamená dobrý stav?

Fotky momentalne nemohu zaslat,ale ta 1989 je vyborny stav,neprehnuta,jako by snad nebyla v obehu, ty 1961 jsou v dobrem stavu,nepotrhane.
Moderátor
niekde medzi 10 a 200 EUR
Registrovaný uživatel
Ocenění bez fotek je dost o ničem. "Dobrý stav" je velmi relativní pojem. Může to být klidně makulatura pro Sběrné suroviny....
Registrovaný uživatel
[i

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pro vás výborný stav, pro sběratele dobrý stav, je vidět špatné uložení bankovky, škoda. Ale i tak jste v balíku!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Muzete mi rict kolik bych cca za tuto bankovku dostal? Nejsem znaly situace,nahodou jsem ji nasel doma.
mischel13 napsal
Pro vás výborný stav, pro sběratele dobrý stav, je vidět špatné uložení bankovky, škoda. Ale i tak jste v balíku!
Registrovaný uživatel
Záleží na poptávce, min 2tisíce, ale i více. Dejte ji na Aukro a uvidíte sám, kam až cena vyleze? Chce to ale lepší fota bankovky z obou stran!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Tomáš, dnes má každý mobil fotoaparát, ale nie každý dokáže fotiť. Vaša fotka je toho dôkazom. Skúste zväčšiť vzdialenosť objektívu od bankovky, tak aby výsledná fotka bankovky bola ostrá. Takto je odhad ceny len varenie z vody. Je to bankovka so vzácnejšiou sériou, ale cena veľmi závisí od stavu. Ako napísal Mischel cena okolo 2000 Kč. Urobte foto bankovky proti svetlu. Ak bankovka nemá prehyb, tak aj viac.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Navlhčite trochu tú bankovku (napr. rozprašovačom na vodu), vložte ju do knihy a zaťažte. Nechajte ju tam tak dva dni, aby vyschla. Hned vam hodí o tisic viac. Z tej zlej fotky vyzerá celkom dobre.
Dajte ju potom za pár týždňov na Aukro.
Moderátor
***facepalm***
Registrovaný uživatel
To bol len taký mem.
Registrovaný uživatel
cedula napsal
To bol len taký mem.

Ja jsem to udelal.A to jsem nemel? Ted vam nerozumim.
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/100-korun-gottwald-s-49-1989-6927443366
Možno porovnat. I když na aukru je v horším stavu.
Registrovaný uživatel
Diky za typ. Vcera jsem ji navlhcil a zatizil a vypada temer jako nikdy nepouzita.Dekuji
Navlhčite trochu tú bankovku (napr. rozprašovačom na vodu), vložte ju do knihy a zaťažte. Nechajte ju tam tak dva dni, aby vyschla. Hned vam hodí o tisic viac. Z tej zlej fotky vyzerá celkom dobre.
Dajte ju potom za pár týždňov na Aukro.
Moderátor
Tomas1974 napsal
cedula napsal
To bol len taký mem.

Ja jsem to udelal.A to jsem nemel? Ted vam nerozumim.


reakcia na nieco ine

Navlcit bankovku... skvely protip (dalsi mem). Ak chcete mat zvlnenu, mozno plesnivu bankovku, uplne znicit hlbokotlac bankovky.
Stav nebude lepsi, ale na fotke bude lepsie vyzerat, urobite +1000 kc, skvele. Novy majitel bude urcite spokojny.
Registrovaný uživatel
Otázka laika:
tak vysoká cena je běžná u všech těchto bankovek, nebo je ovlivněna číslem série? Mám sérii A 15.
Registrovaný uživatel
Dražší méně se vyskytující serie začínají A29 až A56

běžné serie A01 až A28

série A01 - podle libosti kupujících, někteří si první serii cenní na více proto je někdy o ně boj
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 29. 4. 2018, 11:24. »
Registrovaný uživatel
Tomas1974 napsal
Diky za typ. Vcera jsem ji navlhcil a zatizil a vypada temer jako nikdy nepouzita.Dekuji
Navlhčite trochu tú bankovku (napr. rozprašovačom na vodu), vložte ju do knihy a zaťažte. Nechajte ju tam tak dva dni, aby vyschla. Hned vam hodí o tisic viac. Z tej zlej fotky vyzerá celkom dobre.
Dajte ju potom za pár týždňov na Aukro.



to jsou mi napady :roll:
Registrovaný uživatel
Tomas1974 napsal
Diky za typ.

Rado sa stalo
Moderátor
cedula napsal
Tomas1974 napsal
Diky za typ.

Rado sa stalo


Cenné rady ako oklamať prípadného záujemcu, zakryť skutočný stav bankovky sú nad zlato........
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
a potom zase nezapomeňte nadávát na aukro, že tam zase prodává nějakej podvodník co upravuje stavy :(
Registrovaný uživatel
Ja nechapu tu histerii tady.Jeden z Vas mi poradil,tak jsem ucinil.Rozhodne si nemyslim,ze 10 kapek vody a zatizeni pres noc je nejake znehodnoceni bankovky nebo dokonce podvod.
Moderátor
vy nie ste zberatel.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Oceneni bankovek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1