Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Telefonní karty » Ocenění karet

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění karet

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, vlastním nějaké karty a chtěl jsem se zeptat jakou mají cenu. Na prvním obrázku jsou ty méně nákladové a protože ve třetím sloupci jsou "měňavé" tak ty jsem vyfotil ještě jednou z jiného úhlu v detailu (druhá fotka). Na třetím obrázku jsou nějaké další, ale některé z nich jsou znehodnocené provrtáním. Jak je vidět na obrázcích, některé karty jsou ještě v originál balení nepoužité.
Předem děkuji za Váš odborný názor a rady.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
nepovažuji se sice za odborníka,takže jako odborný názor to neberte.,ale pokud mohu,tak cenu mají hlavně ty zabalené Telecard a Gepard,u Geparda je potřeba vědět číslo karet nazadní straně.Takto na slepo bych střelil od boku,že při troše štěstí by jste mohl za všechny karty na fotkách dostat něco do 500,-K,pokud narazíte na někoho,komu tyto karty chybí.Pokud mi pošlete na mail martin1792@seznam.cz fotky Gepardů zadních stran,ozvu se vám obratem.
Registrovaný uživatel
Děkuji za poskytnuté informace. Jen pro zajímavost přikládám snímek zadních stran karet. Jinak jsem předpokládal, že budou mít větší cenu :( 500 Kč za všechny je žalostně málo, to potom nemá cenu prodávat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý de,

mám dvě telefonní karty - Linde - zabalena a druhá nezabalená.

Je možné je prodat?

Děkuji

Pavel
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

ještě dotaz upřesňuji :-)

Linde - zabalena
http://www.pstk.cz/telefonni-karty/1995/54-11-95-b14-linde-30.png


a druhá Rudolf II. nezabalená.

http://www.i-jarmark.cz/inzerce/pic/1000331_Tel.%20karta%201.JPG

Obě karty jsou nepoužité.

Je možné je prodat?

Děkuji

Pavel
Registrovaný uživatel
Rudolf II,pár desetikorun,Linde 200 - 300,-Kč

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Telefonní karty » Ocenění karet

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1