Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Ocenění obrazů

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění obrazů

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

rád bych touto cestou požádal o ocenění orientační ocenění obrazů, ktaré jsem sdědil po prarodičích.

S pozdravem

David Šulák

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Obligátní, ale v tomto případě značně zásadní otázka: Z jaké společenské vrstvy pocházeli Vaši prarodiče?
Registrovaný uživatel
Je to důležité ? Myslím, že to orientační cenu neovlivní ....
Registrovaný uživatel
Poradíte mi alespoň na koho se obrátit ?
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Obligátní, ale v tomto případě značně zásadní otázka: Z jaké společenské vrstvy pocházeli Vaši prarodiče?

Nemusí to být pravda. Někoho prarodič mohl být hrabě ale chlastem, karbanem a komunistama o všechno přišel.
No a jiný prarodič, pomocný dělník, mohl být velitelem zrovna té Rabovací Gardy která si s tím hrabětem přišla vyrovnat účty.
;)
Registrovaný uživatel
Dobrý příběh může s cenou taky pěkně zahejbat.

Ta třetí fotka mi nějak nesedí, k jakému obrazu se váže?
Registrovaný uživatel
Signatura patří k druhému obrazu ...
Registrovaný uživatel
Raději to ještě prověřím ...
Registrovaný uživatel
Je to tak ... zkusím to lépe vyfotit
Registrovaný uživatel
Vyprávět příběhy moc neumím nicméně faktem je, že prapradědeček pracoval jako kastelán na zámku rodu Konigswarterů ...
Registrovaný uživatel
Gaston napsal
Vyprávět příběhy moc neumím nicméně faktem je, že prapradědeček pracoval jako kastelán na zámku rodu Konigswarterů ...


A o který zámek šlo?

http://www.novanobilitas.eu/rod/koenigswarter
Registrovaný uživatel
Šebetov na Moravě
Registrovaný uživatel
Na zámku pracovala i moje prateta, babička a moje maminka se tam narodila v roce 1942 tzn. před nuceným odchodem Konigswarteru ...
Registrovaný uživatel
Wjem: Co ty na to?
Registrovaný uživatel
Mobilem se mi to nedaří moc dobře vyfotit ... na zadní straně rámu obrazu je napsáno " spaziergang im schlossgarten " a Signatura + velikost obrazu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
gorila napsal
Wjem: Co ty na to?


Novodobý šlechtický rod židovského původu (od druhé poloviny 19. století). Rokokový obraz zcela jistě nesouvisí s vlastním rodem, protože v té době jeho příslušníci tutově nenosili bílé paruky. Nicméně tyhle židovské zbohatlické nobilitované rody si často cenné starožitné umělecké památky a obrazy pořizovaly...
A sám vím o případech, kdy je dokázaly za výjimečné služby či poskytnutou pomoc darovat.
Registrovaný uživatel
A někdy je darovali a ani o tom nevěděli :mrgreen:
tím nemyslím Gastona.
Registrovaný uživatel
Poradíte mi prosím, kam respektive na koho se mám obrátit ...
Registrovaný uživatel
dříve dokázali poradit ve Strážnici na zámku , sídlil tam ústav lidového umění , ale nevím , jestli to ještě funguje
Registrovaný uživatel
Gaston napsal
Poradíte mi prosím, kam respektive na koho se mám obrátit ...


http://www.galerie-narodni.cz/cs/informace/
Přibližnou vyvolávací či okamžitou cenu v hotovosti, kterou jsme ochotni za předmět vyplatit, obratem sdělíme po zaslání fotografie na e-mailovou adresu gn25@galerie-narodni.cz.
Moderátor
turtleoverhead napsal
Gaston napsal
Poradíte mi prosím, kam respektive na koho se mám obrátit ...


http://www.galerie-narodni.cz/cs/informace/
Přibližnou vyvolávací či okamžitou cenu v hotovosti, kterou jsme ochotni za předmět vyplatit, obratem sdělíme po zaslání fotografie na e-mailovou adresu gn25@galerie-narodni.cz.



Turtle, Tys opravdový lidumil 8) :D Se vsadím, kdybys moh, sám bys tam ty všeliké obrázky těch různých neznalých nešťastníků (co se tu zjevují) osobně odnesl :P :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mě by nejprve zajímal seriózní odhad a pak možná prodej ....
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Turtle, Tys opravdový lidumil 8) :D Se vsadím, kdybys moh, sám bys tam ty všeliké obrázky těch různých neznalých nešťastníků (co se tu zjevují) osobně odnesl :P :mrgreen:

Ani ne, já lidi spíše nesnáším ale jen tak ze zvědavosti jsem zkusil napsat do Google “ocenění obrazů” a toto bylo první co vylezlo. :roll:
Registrovaný uživatel
prosim o ocenení obrazu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ze zadni strany vejrek 1968

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Ocenění obrazů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1