Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenění porcelánu

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění porcelánu

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny, našel jsem nějaký porcelán a rád bych zjistil, zda má nějakou hodnotu.

Děkuji všem za případné odpovědi :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kdyby jste mel komplet ,tak stejne temer neprodejne.Nekolik set korun.Novodobe....
Registrovaný uživatel
Bohužel jen takhle.. :/ ale děkuji za odpověď :)
Registrovaný uživatel
Dobrý Den,už to bude nějaký rok co Babička vlastní tento porcelán.Zajímají mě starožitnosti a jen tak ze zvědavosti by mě zajímalo zda není nějaký z těchto kousků cenný, popř. na kolik se cení ? Aby s ním bylo patřičně zacházeno, děkuji :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Celkem 6 hrníčků

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Veronika186: Dobrý den, většinu těch věcí jistě babička nevlastní nijak dlouho:), pokud vás zajímají starožitnosti, bylo by dobré si doplnit, kdy vznikla ta Czech Republik.o)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, delší čas mám skříňku s porcelánovými zásobníky na kuchyňské suroviny, kterou jsem chtěl instalovat na chalupě. Nakonec jsem pro ni nenašel správné místo. Je v docela v dobrém stavu, jen jedna zásuvka (nápis KOŘENÍ) je prasklá, lepená původním majitelem a jedna má uštípnutý rožek (KRUPICE). Zespodu na dně zásuvek je značení, které jsem nikde nenašel, podle psí hlavy bych tipoval porcelánku někde na Chodsku. Prosím o radu, jak může být skříňka stará, kdo je výrobcem, případně jaká je orientačně její hodnota. Děkuji předem za radu. Kačer.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Klenčí -kamenina J.Milota z Domažlic.
http://www.chodovia.jz.cz/onas.htm

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenění porcelánu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1