Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenění - Samovar Rusko mosazný Medaile mince 1898

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění - Samovar Rusko mosazný Medaile mince 1898

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

prosím o názor a ocenění samovaru - viz fotografie. Samovar je z pozůstalosti, dovezen z Ruska po druhé sv.válce.

Děkuji za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, řeším obdobný problém - kolik jste nakonec zjistil? Snad se mi podaří vložit to, co mám doma, přidám obrázek..Děkuji za názory a zdravím!! Blanka J. Praha

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Ze všech zdrojů, kde jsem ocenění poptávala, mám pouze jednu odpověď - jedná se v podstatě o "bezcennou věc", max. prodejní hodnota 2.000 Kč. V současné době prý o ně není zájem :-( Tak nevím.
Kdybyste věděla více, prosím také o zpětné info. Děkuji Petra T.
Moderátor
Bezcenná a 2000 Kč je jasný nesmysl. Je to zajímavá dobová záležitost. žijí u nás Rusové a Ukrajinci, kteří si rádi do bytu jako památku na domov koupí. To platí i pro ostatní. Pokud je nepotlučený, vše OK, tak to svoji cenu má.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, my právě měli ještě jeden elektrický, prodala jsem ho za 500,- a zájemců bylo víc. Toho je na internetu dost. Byl i o kus menší, plastové úchytky - tohle je dřevo atd... Tohle, co máte klidně někdo nabízel za 300Eur, ale asi do zahraničí, je jich podle mě málo a málo k prodeji. Já si právě myslela nahodit cenu cca 4-5 tisíc, ale ten náš je dost "patinovaný", to je vidět....:o)
Registrovaný uživatel
Ještě se zeptám na funkčnost? Nám totiž nejde otočit kohoutek, muselo by se to něčím postříkat, promazat... to mě trápí, ale jinak používaný byl nebo jsem z toho vysypávala ohořelé uhlí... S tím Vaším určitě nezačínejte pod 6-7 tis. nabídky. (amatérský odhad, co jsem si vyvodila z googlovaných nabídek).
Registrovaný uživatel
Díky za info. Používaný byl, také jsme ho čistili, ale osobně jsem ho nepoužívala ani v chodu neviděla :-( Jinak všechny části se hýbou a rozložit jde.
Registrovaný uživatel
Pokud uspějete s prodejem, budu velmi ráda, pokud mi se ještě hodíte zpětné info, jak to dopadlo. Jinak držím pěsti! Také sem kdyžtak napíši. Děkuji a pěkné dny!BJ
Registrovaný uživatel
Váš samovar byl vyroben asi v Tule. Odkaz https://magazin-samovarov.ru/about_samovars/proisvoditeli%20samovarov/vasiliy_stepanovich_batashev/
Registrovaný uživatel
aha, dekuji, ja si to myslela podle te rytiny, ale dal jsem nepatrala. A myslite, ze by se pres ten magazin dala poptat cena pripadne najit i zajemce o tento? Dekuji kazdopadne, kdyztak tam napisi, ale max.anglicky.:o)
Registrovaný uživatel
Tu je niečo na porovnanie
https://auction.violity.com/67766914-samovar-v-batasheva-5l-klejmo-nikolaj-ii
https://auction.violity.com/85811658-samovar-batasheva-1896-god-12-medalej-klejmom
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) m1234 v 16. 10. 2018, 16:43. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den, tak nakonec jsem ten samovar prodala za 3.000,- ... včera- bral si ho nějaký Rus na svatbu, budou v tom podávat čaj. Už se mi nechtělo čekat na výhodnější nabídky, byl to sympatický člověk, tak snad ho užije ve zdraví. Pokud mi sem pro moji informaci napíšete jestli a za kolik jste ho prodala, budu ráda. Přeji hodně štěstí a pěkné dny! Ostatním děkuji za příspěvky, vážím si toho....Blanka J.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenění - Samovar Rusko mosazný Medaile mince 1898

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1