Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Ocenění starých odznaků

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění starých odznaků

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím mohl by mi někdo ocenit tyto staré odznaky ? Děkuji za všechny odpovědi předem a přeji hezký den :) V případě zájmu ráda pošlu více fotek:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Dobrý den
Vidim zatím bez odezvy, zde zkušené určitě rozhoupu a popoženu k reakci, svým laickym odhadem v teto oblasti.
Se zajimaveho ,vidim sokoly do 500kč až 700kč a
odznak výročí sv . Václav horší stav typu ji 500kč,také jsem ho měl.
Popř. mě zde zkušeni opravi. ....
Moderátor
Je to tak. Některé odznaky i zajímavé, ale každý je má. Těžko to budete prodávat. Kolega "B" má pravdu.
Registrovaný uživatel
Děkuji, třeba ještě někdo napíše :)
Registrovaný uživatel
A to já bych zájem měl. Napište prosím na tomas.neumaier@gmail.com.
Registrovaný uživatel
Jenom ještě k tomu sv. Václavovi, ten bohužel (už?) nestojí téměř nic. Na Aukru je vystavuje prodejce z Brna po 200kč a nikdo mu to nekupuje (https://aukro.cz/odznak-osobnost-svaty-vaclav-sejnost-6933691003) ... I já už jich mám doma několik.
Moderátor
survik1 napsal
Jenom ještě k tomu sv. Václavovi, ten bohužel (už?) nestojí téměř nic. Na Aukru je vystavuje prodejce z Brna po 200kč a nikdo mu to nekupuje (https://aukro.cz/odznak-osobnost-svaty-vaclav-sejnost-6933691003) ... I já už jich mám doma několik.


To je možné já ho prodal za 700kč minulý rok,ale v parádním stavu,bez žádných fleků a jen s lehkou světlejši patinou.
Proto ten odhad.
Všeobecně tyhle typy vystavených odznaků jsou bežne a ceny záleží na okolnostech a kvalitě.
Tak jak Altman napsal.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Ocenění starých odznaků

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1