Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Oceneni znamek Zahranicie-kompletne serie neorazene+nespecifikovane

Vykupminci.cz
Numisargo

Oceneni znamek Zahranicie-kompletne serie neorazene+nespecifikovane

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Potreboval by som zistit pribliznu cenu tychto serii a znamek,ruske znamky by som tei potreboval odcenit,dakujem za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hodnota za vse v radu korun/maximalne par desetikorun..
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Tie zvieratá Burundi sú zaujímave a cena je výšia aj keď je tam pečiatka ............ ale zas nič extra ........... len sa to tak často neukazuje ............ a skôr zberateľ zoženie sériu bez razítka + je tam veľa variant
Registrovaný uživatel
Dakujem vam za tak rychlu odpoved.Chcel som sa este opitat na obrazek 2-5a 6.Ako som pochopil neorazene maju vedsi hodnotu v obrazku 2 je kompletna seria z libie neorazena. na obrazku 6 su viac farebne znamky.. hladal som a aj som clenom stampwordu (nasiel som tam vsetky znamky) ci maju hodnotu tie a ci ta hodnota ktora tam je uvedena je je platna,len tie co su v piatom obrazku som si neni isty ci su to vlastne znamky.
Moderátor
Pátý obrázek budou nejspíš nálepky od sirek.
Registrovaný uživatel
to akurat dokazuje ze o znamkach vis uplny hovno.. mal by si sa venovat zberbe sirek ... (1972 Airmail - Classic Automobiles - Size: 56 x 42mm
)
Moderátor
Do pěti ještě počítat umím. Sice blbě, ale umím!
Michal-v napsal
Potreboval by som zistit pribliznu cenu tychto serii a znamek,ruske znamky by som tei potreboval odcenit,dakujem za pomoc.
Obrázky:
Obrázek vložený uživatelem

Kde tam vidíš nějaký "1972 Airmail - Classic Automobiles - Size: 56 x 42mm"??
Moderátor
Michal-v- někdo tady čeká na tvoji pokornou omluvu! A za mě- pokud takto kádruješ lidi ve svém okolí, tak to je mazec. O Pavlovi nevíš vůbec nic.........
Moderátor
Pre Michal-v :

Minimálne by som Ťa rád požiadal o kus slušnosti, pokory a rešpektu. Chováš sa ako arogantný debil. Okrem toho, že je to tvoja vizitka robíš hanbu nám všetkým, ktorí sem prispievame zo Slovenska.

PS: Radšej sa vráť do školských lavíc a zopakuj si pravopis.
Registrovaný uživatel
jaj tak sa ospravedlnujem ja som myslel zrovna ine prepac
Registrovaný uživatel
To h.... co ví Pavel III o známkách bych chtěl znát.
A tímto všem přeji klidné, mírumilovné a vstřícné předsváteční období. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Oceneni znamek Zahranicie-kompletne serie neorazene+nespecifikovane

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1