Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Ocenění známek

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění známek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,

Vlastním po rodičích nějaké známky. Neznám hodnotu a nějak se v tom neorientuji. Mám par alb takže než abych to sem všechno fotil tak jsem se chtěl zeptat jestli by mi někdo z vás neporadil. Kde bych si mohl nejlépe v Ústeckém kraji nechat ocenit známky od nějakého znalce ? Děkuji za rady.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,zaleží co tam máte za známky ale možná bych věděl.Pokud to jde pošle te mě na email pár fotek a uvidíme co se dá dělat.
Moderátor
mirek: mate ovsem skryty mail...
Registrovaný uživatel
Petr817 napsal
Zdravím,

Vlastním po rodičích nějaké známky. Neznám hodnotu a nějak se v tom neorientuji. Mám par alb takže než abych to sem všechno fotil tak jsem se chtěl zeptat jestli by mi někdo z vás neporadil. Kde bych si mohl nejlépe v Ústeckém kraji nechat ocenit známky od nějakého znalce ? Děkuji za rady.


tomes.ml@centrum.cz
Registrovaný uživatel
mirek994 napsal
Petr817 napsal
Zdravím,

Vlastním po rodičích nějaké známky. Neznám hodnotu a nějak se v tom neorientuji. Mám par alb takže než abych to sem všechno fotil tak jsem se chtěl zeptat jestli by mi někdo z vás neporadil. Kde bych si mohl nejlépe v Ústeckém kraji nechat ocenit známky od nějakého znalce ? Děkuji za rady.


tomes.ml@centrum.cz


Dobre díky. Jak se dostanu domu příští týden tak něco nafotim a zašlu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Ocenění známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1