Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Ocenenie

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenenie

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosim vas aku to moze mat hodnotu je to nerozbalene nove

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Teraz neviem, či si robíte žarty, ale starožitnosti sú väčšinou už rozbalené a staré:-)
Moderátor
Vypadá to sice pěkně, ale žádná kvalita to není, snad šikovní řezník ovládající klasické broušení nožů by si to snad ponechal. Já osobně bych si z toho vzal jeden nůž. Vím to, neb vnuk mého kamaráda toto přesně koupil svému dědovi, nekvalitní ocel, měkké železo,
Registrovaný uživatel
No ja si to nebudem obhajovat len ma zaujma ci to je hodnotne
Registrovaný uživatel
Přesunuto ze starožitností.
Registrovaný uživatel
Leuska napsal
No ja si to nebudem obhajovat len ma zaujma ci to je hodnotne



...a zjistit jste to šla do Starožitností? Google vám vyplivne stovky odkazů, stačí chtít hledat.
Registrovaný uživatel
Třeba zde.

https://www.ebay.com/itm/NEW-Kochtopfhaus-Muller-24-PIECE-KNIFE-SET-24-SET-DE-CUCHILLOS-ALTA-CALIDAD/143567234058?hash=item216d46240a:g:RIcAAOSwO5BegJix
Registrovaný uživatel
Hodnota této sady je nižší než 1 000 Kč, jedná se o nože ještě před několika lety prodávané vlezlými podomními prodejci pochůzkou po domácnostech, a otravováním na parkovištích před obchodními centry. Vzhledově název a značka použita na těchto nožích připomíná jednu známou solingenskou nožířskou firmu, ale ve skutečnosti s ní nemá nic společného.
Adalbert
Moderátor
Děkuji za přesnější vyjádření k sadě nožů. Chtěl jsem napsat, max. 1000 Kč, ale je pravda, že v poslední době se i zde bojím jasněji vyjádřit svůj názor, ale to bude moje chyba.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Děkuji za přesnější vyjádření k sadě nožů. Chtěl jsem napsat, max. 1000 Kč, ale je pravda, že v poslední době se i zde bojím jasněji vyjádřit svůj názor, ale to bude moje chyba.
......................a proč se bojíte říct svůj názor ? :x
Moderátor
Proč? Vždy mně kopně někdo do hrdele............ :roll:
Registrovaný uživatel
Já si myslím pane Altmane, že Vy se zrovna bát nemusíte. Vaše znalosti jsou fenomenální a já jsem moc rád, že zde s námi jste a nezištně pomáháte ostatním.
A přeji příjemný sobotní večer.
Adalbert
Moderátor
Vážený pane, já Vám děkuji za ocenění, ale každé Vaše dobré slovo znamená kopanec od některého "Junáka" ( chci býti slušným :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Vážený pane, já Vám děkuji za ocenění, ale každé Vaše dobré slovo znamená kopanec od některého "Junáka" ( chci býti slušným :mrgreen:

Ono záleží na tom, k jakému tématu se vyjadřuješ :roll:
Ve falerstice jsi bezkonkurenční jednička.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Altmann napsal
Vážený pane, já Vám děkuji za ocenění, ale každé Vaše dobré slovo znamená kopanec od některého "Junáka" ( chci býti slušným :mrgreen:

Ono záleží na tom, k jakému tématu se vyjadřuješ :roll:
Ve falerstice jsi bezkonkurenční jednička.



...a kdo odtud vyštval Statora, největšího machra přes puncy a kovy vůbec?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Ocenenie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1