Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » ocenenie pohľadníc.

Vykupminci.cz
Numisargo

ocenenie pohľadníc.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Smith ani ja sa hádať nebudem. Ved brett si to O sebe vlastne napísal sám.
Brett napsal
V poslednom čase sa tu na fóre často stáva, že tu niekto chce niečo oceniť a namiesto toho aby sa tu dočkal pomoci a rady sa tu prihlási nejaký - napíšem to na rovinu "vyčúranec" a jeho odpoveď na prosbu s ocenením je ponuka na odkúpenie :roll: ...

A namiesto uznania svojej chyby začne útočiť na druhých. ..
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Neda mi abych neodpovedela na "moc hezky" diskusni prispevek, ktery napsal brouk pytlik vsudebil a vsechnoznalec Brett...
Vite pane nazyvat nekoho, koho vubec neznate "vycurancem" ukazuje co jste za chudaka. V dusi i v hlave. To, ze jsem chtela od nekoho koupit pohlednici (kdyz predtim se ptal na cenu) neni porusenim zadneho z pravidel tohoto fora. Naopak, porusenim fora je vas prispevek. Snad jste si je precetl...
Trochu sem si precetla vase pripevky...a nevychazim z udivu. Zda se, ze jste mistr sveta v oboru filokartie, numizmatika, filatelie, faleristiky, starozitnosti, umeni, kynolog, kunsthistorik...snad jsem na neco nezapomela. Prispevky kazdy den a kdykoliv pocas dne, takze nejspis nezamestnany, asi ne duchodce, spis invalidni duchodce. A stylem psani a prosazovani sveho nazoru snad majitel fora nebo admin vsech adminu.
No...at se vam dari...
Registrovaný uživatel
Tak sa priznám, že ma to trochu aj mrzelo, že som bol taký otvorený so svojim názorom.
Po prečítaní toho vyššie napísaného mi "odľahlo", že som neurazil niekoho, kto si to nezaslúži...
Registrovaný uživatel
Hodne zdravi preji...
Registrovaný uživatel
zdravim,
chcel by som poprosit o priblizne ocenenie tychto 8 pohladnic.
dakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Možno sklamem, ale iba pár korún. Tieto motívy nie sú moc v obľube. Možno na cene pridá niečo feldpost - poľná pošta.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Od 3€ do 10€?, ale môžem sa mýliť...
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
dovoluji si požádat o přibližné nacenění těchto pohlednic. 1. pohlednice je ručně malovaná na dřevě...
předem velice děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Za ten sesuv půdy pod Házmburkem bych dal klidně 300 korun. Ještě ta Praha by mohla nějakou stovku udělat, zbylé dvě budou za míň.
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Poprosim o ocenění souboru pohlednic od J. Škocha- stará řeka Lužnice. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Začìnající sběratel
Registrovaný uživatel
Bohužel jsem si neudělal fota, ale možná ....
Jsou to černobílé "pohlednice". Na přední straně pamětihodnost a bílý okraj. Na zadní straně uprostřed je napsáno "Poštovní lístek" česky nebo slovensky a v pravém horním rohu je vytištěna známka s K. Gottwaldem za 1,50,-.
Jsou čisté. Myslel jsem si, že zagůgluji a dám se info foto a nic. Omluvám se za dotaz mimo pravidla, ale za cca 14 dní bych foto dodal. Je toho více. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Tak bohužel jsem se ještě nic nedozvěděl o této pohlednici. Neví někdo co to je za vojáky a jaká by byla asi cena? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Moc tomu nerozumím, ale z Google obrázků vyplynulo, že to Američani nebudou. Měli jiný čepice, skoro skautský klobouk. Však se mrkněte.
Registrovaný uživatel
Prečítajte si text jeto tam pekné napísané, cena od 3€ do 10€,
Moderátor
Rikitan napsal
Tak bohužel jsem se ještě nic nedozvěděl o této pohlednici. Neví někdo co to je za vojáky a jaká by byla asi cena? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Hlavně to není pohlednice, i když má na rubu řádky. To byly takto upravené fotopapíry. Dneska na ty umělé zase nejde psát, jen fixou a známka a razítko taky hovno drží (myslím fotky, ne tištěné digi obrázky).
Registrovaný uživatel
Vymením tieto pohľadnice za pohľadnice Košíc nie DÓM , Rozhanovce , alebo známky I. ČSR, ďakujem .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Rikitan-na vaší fotopohlednici jsou dle mého názoru maďarští vojáci.Zajímavé nejen pro sběratele pohlednic s vojenskou tematikou.Je to tzv.privátka-tedy fotka,kterou někdo udělal na předtištěný fotopapír a která se nechala poslat poštou,což se skutečně běžně dělalo.Proto bych tento obrázek naprosto v pohodě mezi pohledy zařadil.Ostatně uspořádání sbírky je vždy na sběrateli.Mám rovněž podobné kousky ve sbírce,ale protože sbírám místopis,vždy musím vědět odkud pohled pochází a nejlépe ,když jsou tam i nějaké budovy!
Registrovaný uživatel
jozef49 napsal
Vymením tieto pohľadnice za pohľadnice Košíc nie DÓM

Tak som sa snažil niečo nájsť,ale zdá sa,že tam okrem divadla a "domu" moc toho nemáte.A Také veľké mesto to je.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Niektoré sú novšie.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stani je to ukážka ,alebo to máš na výmenu?
Registrovaný uživatel
Úprimne,najradšej by som to predal.Aj tie dómy a divadlá.Nepísal som to,pretože by som musel podľa pravidiel stanoviť cenu a tú ja neviem.Je to vlastne vo vlákne ocenenie,tak keby sa niekto vyjadril,bol by som rád.Ja by som Ti ešte spustil.Viem ale,že Ty preferuješ výmeny.Asi tak.Ja mám pohľadnice rád,mám ich celkom dosť,ale že by som niečo konkrétne zbieral,to nie.Mňa skôr zaujíma nájsť na nich niečo zaujímavé.Aj z tých,ktoré som sem dal má jedna zaujímavú zadnú stranu.Už sme sa tu o tom niekde bavili.
off topic:
Keď niekde napíšem okoo (okolo),alebo vynechám N,tak to nie ja.To klávesnica.. :roll: :D
-s-
Registrovaný uživatel
Prosba. Jaká je asi cena této pohlednice? Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ak sa pobavime o zbierani cohokolvek ako o zalube, tak aj cena tejto pohladnice bude asi podla zaluby. Aspon pre mna.

Kvetnica v tej dobe okolo roku 1922 uz bola znamou liecebnou osadou respiracnych chorob, s velkou kapacitou pacientou. Frekvencia pohladnic odtial je tiez velka. Tento zaber sa vyskytuje casto v roznych obmenach a aj samotna vila je castym objekotom na pohladniciach.
Z filatelistickeho hladiska modra ramcekova peciatka postovne Kvetnica sa vyskytuje od roku 1920. Farba peciatky mala rozne odtiene, pricom v neskorsom obdobi, bola aj cervena. Ta je trochu hladanejsia.
Denna peciatka vyuctovacieho postoveho uradu Poprad je aj podla monografie beznou. Hoci peciatkara by zaujimalo rozlisovacie pismeno peciatky, lenze to neviem z obrazku precitat, aby si mohol porovnat doby vyskytu tejto peciatky.

Nuz zabavajme sa.
Registrovaný uživatel
Jansvi děkuji. Vysvětlení je perfektní. Možná se ještě něco objeví.
Registrovaný uživatel
Stani máš skryty mail , môj / jozef49p@gmail.com/ možno niečo vymyslíme .

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » ocenenie pohľadníc.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1