Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Odběrné poukazy TUZEX

Vykupminci.cz
Numisargo

Odběrné poukazy TUZEX

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Příspěvek jsi psal v sobotu večer (č.366), ale uvedu tě do reality! Dotyčný měl inzerát, na prodej těchto poukazů za pevnou cenu a potom sem dal svůj dotaz. Jestli jsi četl odpovědi na ceny, tak první "lepší" byla cca tisíc korun/kus, což on měl v inzerátu o 3,5 tisíce více! Tož asi taková je realita! Že to prodal přes inzerát, to už je věc jiná!
Lavina emocí by nevznikla, nebýt tvého dezinformačního plácání! Svádět to na překouknutí? :D Dětská výmluva....prostě nech bony bonama a drž se svého kopyta! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Vrátil jsem se znovu k tomu, co jsem včera údajně dezinformačního napsal a nerozumím tomu, co tu lavinu způsobilo.
Všichni jste Drazu ujišťovali, jak dobře prodal a já si to nutně nemyslím a proto ta poznámka, i když možná na konci příliš kategorická. Na začátku jsem uvedl, že bony jsou mi fuk a tudíž nebudu kvalifikovaně posuzovat konkrétní cenu, ale jde mi primárně o způsob prodeje cenozálibové položky za první lepší. A fakt uvedení v katalogu na její vzácnosti nic nemění, ba ji jen potvrzuje.

Tvoje reakce mischel byla podle mě naprosto neadekvátní a vůbec arogantní konfliktní styl Tvých příspěvků obecně se mi nelíbí.
Zdeňkovi a jiným možná nevadí, pokud spolu chodíte ve volném čase na pivo, ale my se vůbec neznáme, nikdy jsme se na živo neviděli a ocenil bych v Tvých reakcí větší míru respektu a slušnosti.
Registrovaný uživatel
Bohužel, můj respekt jsi dneškem ztratil úplně a jak se zde vyjadřuji, tak tady se bohužel nedá jinak!
Já se také snažím k tvému oboru sbírání nevyjadřovat, tak to prosím dělej také! Když nejsi schopný uznat svou dezinformační chybu a dětinsky to omlouváš, tak se nediv na naše reakce. Mé příspěvky nemusíš číst, stejně nejsou z tvého oboru sbírání a potom vznikají tyto problémy, že něco plácneš mimo mísu.
Pochop už, že ty bony prodával přes inzerát a potom si sem dal obrázky, s otázkou na jejich cenu! Pročti si příspěvky o jejich cenovém hodnocení. Nebo ne, vůbec je nečti, je to jen ztráta času.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
chybotisky: inzerát byl vystaven na Bazoš.cz za pevnou cenu 6.500 Kč, kterou si stanovil prodávající. Je mi jasné, že dostával nabídky typu "1.000 je moc, ale dám to", nicméně prodej se realizoval za cenu, kterou požadoval a způsobem, který požadoval. Stanovovat cenu bonů je ošidné. Zeptej se na kupní cenu poukazu z knihy, zohledni časové hledisko (cenu asi zvyšuje) a horší stav tohoto akuálního (cenu naopak snižuje) a závěr si udělej sám.

Rozumím tomu, že se mischel vzetká, protože to celé působí dojmem, že někdo "vzteky rodzupává bábovičky".
Registrovaný uživatel
neviem čo sa rozčuľujete, s časti má chybotisk pravdu, že niečo, čoho je známe 3 kusy, sa nepredáva z ruky ale ideálne je to predať v aukcii. teraz keď existuje katalóg a zberatelia konečne vedia, že taká varianta existuje, tak by sa oň asi pobili a nezaujíma ich katalógová cena.
Registrovaný uživatel
Bony sú predané za peknú sumičku, takže už je zbytočné meditovať či to bolo veľa alebo málo. Nikto z vás na tom nič nezmení a Draza bude mať aspoň pokojný spánok. Tož chlapci dosť bolo výmeny názorov. Položte si otázku - a komu tím prospějete, co? ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Souhlasím s Fidžim. Jestli měl prodejce inzerát na Bazoši za pevnou cenu 6.500,- Kč a tu dostal, tak je obchod bez jakýchkoliv pochybností v pořádku. A to, že by možná dostal prodejce víc / nebo míň / třeba na Aukru, to je dilema. Ale to záleželo pouze na bývalém majiteli, jakou cestu prodeje zvolil.
Ale taky nemuselo docházet k žádným dohadům, kdyby to, co tu Majkl dnes zveřejnil, bylo napsáno hned.
mějte hezký večer.
Registrovaný uživatel
ahojte všem moc dekuji a zaroven se omlouvam :roll: už to neřešte cena byla dana moc moc moc moc dekujii :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
mam tuzexove kupony v hodnote 10kcs a potreboval bych je ocenit prosim. 10tkcs XI-1990 TU0679408 a 10tkcs XII-1990 TU1419601
Registrovaný uživatel
sejnik napsal
mam tuzexove kupony v hodnote 10kcs a potreboval bych je ocenit prosim. 10tkcs XI-1990 TU0679408 a 10tkcs XII-1990 TU1419601

Bez fotky/scanu to nepôjde...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Myslim že nemáš.........vzhledem k tomu že jedna je v probíhajicí aukci....

sejnik napsal
mam tuzexove kupony v hodnote 10kcs a potreboval bych je ocenit prosim. 10tkcs XI-1990 TU0679408 a 10tkcs XII-1990 TU1419601
Registrovaný uživatel
chcel by som poprosit kolegov o ramcove ocenenie tychto 1 Tkcs postupiek:

1972/I (Z), 2x
1971/I, 2x
1971/III, 2x
1971/I, 3x

dakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
První foto +-/ 70€/ks, druhé a čtvrté foto 8 - 10€/ks, třetí foto 12 - 14€/ks. Postupky většinou rozpouštím...
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 7. 3. 2019, 8:25. »
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, mohu se zeptat zda je něčím zajímavý tento poukaz, na kterém chybí datum, nebo je to běžné? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tento poukaz je z let 1963 až 1965, většinou má poukaz datumové razítko, až v roce 1966 se tiskly ročníky na poukazy. Zajímavý je svým stářím, cca 55 let! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
A mohu se zeptat zda ma vubec nejakou hodnotu v tomto stavu? dekuji
mischel13 napsal
Tento poukaz je z let 1963 až 1965, většinou má poukaz datumové razítko, až v roce 1966 se tiskly ročníky na poukazy. Zajímavý je svým stářím, cca 55 let! ;)
Registrovaný uživatel
Minimálně dvě stovky by mohl hodit na aukru, možná tři.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Děkuji za zprávy. Ještě přihazuji zbytek, které mám. Kdyby byly něčím zajímavé, budu rád za info.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zajímavé snad tím, že jsou v pěkných stavech, pokud nejsou přeložené, tak cca 80 - 100kč/ks.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Odstraneno pro poruseni pravidel fora.
« Poslední úpravu provedl(a) acme2000 v 26. 6. 2019, 18:10. »
Registrovaný uživatel
Pravidlo č. 6 ) Fórum není místo pro bezplatnou reklamu, příspěvky s komerčním podtextem v tématech od firem či obchodníků budou odstraněny nebo redukovány. Totéž platí i o vkládání odkazů na běžící aukce, které prokazatelně vkládá sám prodejce.
Registrovaný uživatel
Přicházím s velkou prosbou na sběratele bonů. V seznamu mám 1 Kčs 1980 ll k.č. 00653423. Podívejte se prosím do sbírek, zda ho náhodou někdo nemáte a majitele bych poprosil o jeho sken. Předem děkuji za ochotu.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Bohužel, mám s jiným číslem. Držím palce s takhle přesným zadáním.
Registrovaný uživatel
Vím, že je to hledání jehly v kupce sena.....
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Nějaký Tuzex na prustřel !) Nebo aspon na pokuk :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Odběrné poukazy TUZEX

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1