Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » odznak Rakouský veterán 16 let

Vykupminci.cz
Numisargo

odznak Rakouský veterán 16 let

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím , prosím o určení ( potvrzení ) tohoto odznaku . Mělo by jít o Rakouský odznak za 16 let služby ? Nějaké informace jsem dohledal , ale různí se . Asi by mělo jít o méně častý odznak . Má v tomhle stavu vůbec nějakou cenu ? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tyto odznaky jsme popisovali v časopisu SIGNUM. Váš odznak je v pořádku, ale ten stav je zlý. Cena se určit nedá, je to od 1Kč do............ Kč? Pokud jej chcete prodat, musíte zde napsat pevnou cenu.
Registrovaný uživatel
Tyto veteránské odznaky - šestiúhelníkové za 16 let a oválné za 8 let - v r. 1849 se zavedením služebních křížů se hromadně odkládaly a ničily. Podnes se jich proto zachovalo jako šafránu.
Mně osobně se odznak velmi líbí, i přes jeho stav zachovalosti. K jeho nálezu mohu jen gratulovat.
Registrovaný uživatel
Díky moc za poskytnuté informace . Tím se tedy vysvětluje , proč je těžké dohledat nějaké materiály . Ten oválný jsem ještě dohledal i v prodeji , kdy byl částečně již zasažen oxidací cena byla 20 tisíc . Ale tenhle za 16 let nikde nebyl . Tak nevím . Sbírám jiné věci , odznaky ani medaile nesbírám , budu ho těžko za něco měnit . Nabídnu ho tedy v kategorii Faleristiky k prodeji , třeba o něj bude mít někdo zájem . Ještě jednou všem děkuji za informace , nyní mám jistotu , o jaký odznak a z jaké doby přesně je .

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » odznak Rakouský veterán 16 let

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1