Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Odznaky

Vykupminci.cz
Numisargo

Odznaky

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás, chcel by som požiadať niekoho v obore, či by sa pozrel na zbierku odznakov v prílohe. Rád by som vedel, či je v nej niečo zberateľsky zaujímavé resp. akú má hodnotu. Za ochotu vopred ďakujem.
« Poslední úpravu provedl(a) Roman179 v 27. 9. 2016, 15:46. »
Moderátor
Oprava:
Přehodím Vás do sekce s názvem:
ODZNAKY!
Registrovaný uživatel
Zdravím,
sháním publikaci Emila Nováka Včesokolské slety 19.a20.století.
Máte-li tuto knihu někdo volnou budu velmi rád za nabídky.
Díky.
Registrovaný uživatel
Ďakujem )
Registrovaný uživatel
Roman179, a kde je ta priloha?
Registrovaný uživatel
Roman179 napsal
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
janpeter, už sa Vám zobrazili? Je celkom 6 fotiek.
Registrovaný uživatel
Bohuzel, ja tam aspon na prvni pohled nic cennejsiho nevidim..
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
V tom prípade si ju odložím ako pamiatku ) Ďakujem za ochotu elle .
Registrovaný uživatel
Ano, uz vidim odznaky, mal som podobne na kila, hodnotu mali iba pre zberne suroviny,tak som ich daroval:)
Registrovaný uživatel
On to už ani nikdo nechce zadarmo
Registrovaný uživatel
Ahoj!
Máte niekto informáciu o tom,v koľkých "verziách" existovali odznaky BSP?
Nemyslím zlaté,strieborné,bronzové,ale na rozdielne "reverzy,"prípadne veľkosti.
Ja nachádzam len tieto s ozubeným kolesom,planétami,žitom a kružidlom. :) A jeden mám,na ňom je JRD,ale nemôžem ho nájsť.(Na internete :) )
Priemysel a poľnohospodárstvo=2 typy?
Thanks...
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ja odznaky nezbieram.Kto by sa ale s nejakým v živote nestretol...
Náhodou som asi pred 1/2 hodinou videl tieto odznaky a boli vtedy asi na 1300 Kč.Tak som si pomyslel,že je to celkom dosť.A skončilo to takto:
http://aukro.cz/album-s-odznaky-i6807866204.html
To spravili tie športové odznaky,alebo prečo sú "bezcenné" odznaky celkom cenné..?
-s-
Registrovaný uživatel
Áno,tie sú zberateľom známe:priemysel a poľnohospodárstvo.Žiaľ,už žiadné poľnohospodárstvo nemám,predali sa mi po 100 korún na aukroza kus,tj.za 300 korún všetky stupne.Vzadu bolo logo poľnohospodárstva,aké vidíme na reverse medaile 25 rokov poľnohospodárstva.
Tuším ,k tejto skupine patrí aj odznak mládežnických záloh.Zaves je tu rovnaký ,ale na averse sú postavy mladých ľudí.Na aukro sa vyskytuje často,dá sa zohnať.
Prečo bezcenné sa predali?Tých športových tam bolo cca 200?Možno,tam boli aj ŠK.Tie sú cenené.Okrem toho tam bol aj motorizmus-ten sa zbiera,a pivovary-tiež zaujímavé.Mnohí zberatelia zbierajú-len Tesla,alebo baníctvo...atď.Možno,ten ,čo to kúpil si nechá to,čo potrebuje a zvyšok predá.
Registrovaný uživatel
Ďakujem -mikulas.
Tak som to skoro odhadol.Typy BSP (2-3), aj vzácnosť tej zbierky z aukra.Aj tie pivovary som si neskôr všimol.Keď sa niekto špecializuje,dáva to zmysel.
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, znak z přilby, z uniformy?Průměr 5 cm, samozřejmě jednostranný. Prosím šlo by určit?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
výkonnostný odznak RU
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=148&t=833

Kolega dula 77 má pravdu a zde si to můžete načíst.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, mám jako památku po pradědovi tento odznak.Materiál je bronz, občas se objeví na aukcích, ale pouze s obecným popisem. Neměl by k němu někdo nějaké bližší informace, případně tip na literaturu, kde by se o něm dalo něco víc dozvědět? Díky moc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Odznaky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1