Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » ohodnocení

Vykupminci.cz
Numisargo

ohodnocení

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
smith napsal
MMER: Bez fota ti nikto cenu nepovie, lebo takto je to veštenie z gule. Tebou deklarovaný stav 3 pre niekoho kľudne môže byť aj 4, v lepšom prípade 2-.


Bez fotky mi nikdo cenu negarantuje, ale přibližně mi jí snad říci můžete, ne? Chápu, že nikdo není schopen ohodnotit bankovku "v hezkém stavu", ale když jasně píši stav (cca) 3, tak prosím o odpověď pro stav 3. 4 to není, tím jsem si jistý, 2- spíše, radši jsem mírně ubral, abych byl v obraze. Takže - bez dalších připomínek - mohl by mi někdo, prosím, říci přibližnou cenu?


Už neotravuj a raději si zmenši obrázek ikonky... :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Investuj do literatury, sleduj trh a nemusíš se ptát.
Ostatně podle toho aukra to lze odvodit také...


Nezdržujte sebe ani mne a buď mi, prosím, odpovězte nebo se na to vykašlete úplně, tohle je naprosto iritující... A jinak - nelze, protože mne třeba před asi dvěma lety zarazilo, že když jsem najednou prodával 500,- Kč 1995 UNC, tak se cena dostala skoro ke 4 tisícům a ve stejné době se moje 500,- Kč 1995 2-3 neprodala ani za 520,- Kč.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
MMER3 napsal
smith napsal
MMER: Bez fota ti nikto cenu nepovie, lebo takto je to veštenie z gule. Tebou deklarovaný stav 3 pre niekoho kľudne môže byť aj 4, v lepšom prípade 2-.


Bez fotky mi nikdo cenu negarantuje, ale přibližně mi jí snad říci můžete, ne? Chápu, že nikdo není schopen ohodnotit bankovku "v hezkém stavu", ale když jasně píši stav (cca) 3, tak prosím o odpověď pro stav 3. 4 to není, tím jsem si jistý, 2- spíše, radši jsem mírně ubral, abych byl v obraze. Takže - bez dalších připomínek - mohl by mi někdo, prosím, říci přibližnou cenu?


Už neotravuj a raději si zmenši obrázek ikonky... :roll:


Do mojí ikonky mi, a už jsem to tady jednou, myslím, řekl, nikdo mluvit nebude. Můj "stroj" má do superpočítače daleko a problém mu to nedělá. Takže - je schopen někdo odpovědět? Nebo alespoň vypsat, co má v té literatuře? Tady, jak se mi zdá, si všichni myslíte, že by ostatní měli být dokonalí (mít všechnu literaturu, znát dokonale trh...), ale NEJSTE SCHOPNI ODPOVĚDĚT NA JEDNODUCHOU OTÁZKU!!! :evil: :shock:
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
A jinak - nelze, protože mne třeba před asi dvěma lety zarazilo, že když jsem najednou prodával 500,- Kč 1995 UNC, tak se cena dostala skoro ke 4 tisícům a ve stejné době se moje 500,- Kč 1995 2-3 neprodala ani za 520,- Kč.

jak můžeš sbírat bankovky, když nesleduješ základní věci? :shock: Dneska si rád, když prodáš 500/1995 v UNC za 1500,- až 2000,-kč. V horších stavech ji nikdo nechce, protože ji občas ještě najde v oběhu! ;)
A to zetko může být třeba od 2tisíc až do 3,5tisíce.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
MMER3 napsal
A jinak - nelze, protože mne třeba před asi dvěma lety zarazilo, že když jsem najednou prodával 500,- Kč 1995 UNC, tak se cena dostala skoro ke 4 tisícům a ve stejné době se moje 500,- Kč 1995 2-3 neprodala ani za 520,- Kč.

jak můžeš sbírat bankovky, když nesleduješ základní věci? :shock: Dneska si rád, když prodáš 500/1995 v UNC za 1500,- až 2000,-kč. V horších stavech ji nikdo nechce, protože ji občas ještě najde v oběhu! ;)
A to zetko může být třeba od 2tisíc až do 3,5tisíce.


Já sleduji "základní věci" a tohle vím, píši "asi před dvěma lety" /na druhou stranu počítám a doufám, že ta cena se postupem času zase vrátí na tuhle úroveň, protože ještě nějaké mám.../ ;-) Je třeba číst pořádně. Ale ta poslední věta má pro mne nějakou hodnotu - je odpovědí na položenou otázku a za ní děkuji.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
MMER3 napsal
A jinak - nelze, protože mne třeba před asi dvěma lety zarazilo, že když jsem najednou prodával 500,- Kč 1995 UNC, tak se cena dostala skoro ke 4 tisícům a ve stejné době se moje 500,- Kč 1995 2-3 neprodala ani za 520,- Kč.

jak můžeš sbírat bankovky, když nesleduješ základní věci? :shock: Dneska si rád, když prodáš 500/1995 v UNC za 1500,- až 2000,-kč. V horších stavech ji nikdo nechce, protože ji občas ještě najde v oběhu! ;)
A to zetko může být třeba od 2tisíc až do 3,5tisíce.


Beru to tedy tak, že "od 2 tisíc až do 3,5 tisíce" v tomhle stavu (tj. 3).
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
Beru to tedy tak, že "od 2 tisíc až do 3,5 tisíce" v tomhle stavu (tj. 3).

Jj, teď se jich vyrojilo dost, tak ta cena pomalinku klesá! :shock:
A ta 500/1995 se prodala snad max 2x za ty 4litry, dále jen už za 3,5, dále za 3litry, až k nynějším cca 1700,-kč. :evil: Tím spíš, když nyní v UNC jdou z bankomatu! :mrgreen: Viz můj příspěvek před prázdninama! ;)
Registrovaný uživatel
500 Kč serie B v UNC klesá stále - např. http://aukro.cz/500-95-serie-b-stav-unc-i2623423908.html (prodáno v UNC za 820,-), takže určitě nehrozí, že bude brzy opět na ceně 4 tis. či více...
Jinak ve stavu 2 nebo 3 je absolutně neprodejná víc než za nominál a v oběhu jich je stále dost i v těchto stavech (sám jsem za poslední měsíc 2 bankovky v oběhu našel).
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
Na kolik byste ohodnotli 100 Kč 1993 s. Z, st. cca 3.
Předem děkuji za odpověď.


Včera šla na aukci v Kladně ve stavu 3 za 2200 Kč +10%, ta samá v Nku šla za 8500 Kč + %.
Registrovaný uživatel
Sipkar napsal
MMER3 napsal
Na kolik byste ohodnotli 100 Kč 1993 s. Z, st. cca 3.
Předem děkuji za odpověď.


Včera šla na aukci v Kladně ve stavu 3 za 2200 Kč +10%, ta samá v Nku šla za 8500 Kč + %.

Tak sem nebyl daleko od pravdy, stav 3 cca 2.500,-kč! ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Už neotravuj a raději si zmenši obrázek ikonky... :roll:

Polihistor Dráček - jeho priateľské rady sú neoceniteľné v každom zberateľskom odbore a veľmi žiadané na tomto fóre :D
Registrovaný uživatel
Kolik nyní asi stojí 1000 Kčs 1985 série U stav 0-1+? Nějak se ztratily z trhu.
Registrovaný uživatel
U stavů 0 až 1 se těžko cena stanovuje. O stav UNC u této bankovky dost roste zájem / u Klima vyšla kolem 8 tisíc / Je jich docela málo a ještě musíme brát v potaz, že jich bylo dost kolkovaných ať už kolkem ČR tak kolkem SR !

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » ohodnocení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1