Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Olej,karton...

Vykupminci.cz
Numisargo

Olej,karton...

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim,poradil by prosim nekdo s timto obrazem?Moc dekuji.Obraz jsem jiz koupil z letgo.Dekuji..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jan Krahulík...
nižší tisíce Kč, je-li velký tak víc
Registrovaný uživatel
Moc diky Wjem,myslel jsem si,ze to je Jan Krahulik a proto jsem ho koupil.Bez ramu ma 45*30cm.Nekde jsem cetl,ze po valce si vzal prijmeni Radimsky,ale to je asi blud.Kazdopadne Vam dekuji za Vas cas.
Registrovaný uživatel
Pokud se jedná o Krahulíka Jana Evangelistu, nikde jsem se sice nedočetla proč Evangelista,
tak jeho obrazy jsou v nabídkách až kolem 50ti tisíc.
Stran té informace, zda si vzal příjmení Radimský - v nabídce Vaše obrazárna cz k jeho obrazu píšou
J.E.Krahulík,poválečný Radimský?
Marketinkový tah od prodejce, se domnívám,
fil.
Moderátor
filomena napsal
Pokud se jedná o Krahulíka Jana Evangelistu, nikde jsem se sice nedočetla proč Evangelista,
tak jeho obrazy jsou v nabídkách až kolem 50ti tisíc.
Stran té informace, zda si vzal příjmení Radimský - v nabídce Vaše obrazárna cz k jeho obrazu píšou
J.E.Krahulík,poválečný Radimský?
Marketinkový tah od prodejce, se domnívám,
fil.


V nabídkách možná (tolik jsem ale nikdy neviděl), nikoliv však v aukcích...
Registrovaný uživatel
Ano Filomeno,Vase obrazarna cz,tam jsem to cetl.Presne to je ten citat.Take myslim,ze je to pouze lep na prip.kupce.
Registrovaný uživatel
On se ani nikde moc neprodava.Pouze na i passage je k prodeji vetsi soubor del.
Moderátor
jardelll napsal
On se ani nikde moc neprodava.Pouze na i passage je k prodeji vetsi soubor del.


Tak je leckde i jinde - např. auktiva.cz...vaseobrazarna.cz...
Ale ceny naprosto přemrštěné a v podstatě nerealizovatelné. Mně osobně přijdou jeho krajinky povětšinou jako velmi ploché a fádní...
Registrovaný uživatel
Koukal jsem na i passage,tam jsou v nabidce stejne obrazy jako na auktiva.cz.Co je pozitivnim zjistenim,tak vetsina obrazu v techto aukcich maji stejny ram obrazu jako ma ten muj,coz vsak nemusi nic znamenat.Take mne neprijdou za tu cenu v aukcich prodejne...
Registrovaný uživatel
Já si myslím, že obraz je mizerný. Ovšem dosti lidem to může být jedno, jen když je tam podpis Někoho. 1000 bych za něj nedal.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Olej,karton...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1