Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » OTAZKA

Vykupminci.cz
Numisargo

OTAZKA

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
myslite ze to bude blbe ked dojdem do obchodu a poviem nech mi ukaze orezske grose do 20 euro?
je to malo alebo mi nieaky za to aj vide ?
xD
Registrovaný uživatel
orezske asi pod 200 EURO nebude mať :lol: aéé Pražské Groše snáď najde. :roll: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
xD sekol som sa lebo chcem kupit tak do 20 euro lebo ma sere to zxe ho nemam ani jeden xD
Moderátor
To jezko: Do ktorého obchodu chceš zájsť? Na Slovensku veľa obchodov nie je kde by mali pražské groše. ;) Dokonca málokedy natrafím aj v obchodoch s numizmatickým materiálom na tento typ nominálu. Holt budeš musieť vyskúšať šťastie v elektronických aukciách, ak s tým máš problém, napíš mi mail, niečo by som pre teba mal. Do 20,-€ samozrejme. 8)
Moderátor
Jezko neviem z ktorého konca SR si, ale ak máš možnosť treba skúsiť šťastie na burze v TN, čo bude teraz v sobotu. ;)
Moderátor
Áno, Trenčín je dobrý tip. Dá sa tam natrafiť na groše, ale do 20,-€ tam vídať jedine Václava IV., aj to v dosť katastrofálnom stave. Dávnejšie som tam nebol, ale factory pravidelne referuje, že z PG nič. (Factorymu veľká vďaka ;)) Tak vyskúšaj jezko, ale ak sa tam máš naozaj trmácať veľkú diaľku (tiež neviem odkiaľ si...) aby si kúpil groš do 20,-€, nebuď sklamaný pokiaľ odídeš naprázdno.
Moderátor
No ja idem teraz v sobotu, uvidím ako dopadne celý výlet. :mrgreen:

Keď nebude žiadny úlovok, tak aspoň spoznám grofika. ;)
Registrovaný uživatel
dajú sa nájsť všelijaké veci, len treba dobre pozerať :) a ja to mám chvalabohu tak že ráno 7:30 vyrazím peši a 7:50 kupujem lístok :mrgreen:
Moderátor
To roland22: Píš si, že ja sa pozerám vždy dobre. ;) V TN som bol dokopy trikrát a natrafil som na groše raz. Viem, je to málo návštev na vyvodzovanie záverov, ale ako som spomínal, vždy ma kontaktuje facctory a "hlási" čo je nové. :)
Registrovaný uživatel
ja som minule u chlapíka čo mal 2 minialbumy pražské groše videl, tuším ľudovít jagelonský, len kvalita nič moc
Moderátor
Ja s bankovkami som bol zatiaľ vždy spokojný. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Uff, Ludvíka bych bral i ve špatném stavu :shock: :shock:
Registrovaný uživatel
alebo vladislav, určite nič vzácne :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mávajú v Trenčíne aj PG.pokiaľ vieš kde máš klopať. ;) teda nie pravidelne .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pražské groše » OTAZKA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1