Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Otázky moderátorom

Vykupminci.cz
Numisargo

Otázky moderátorom

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
absolutne ma nebavia tvoje povidacky, ani tvoj zakomplexovany slovnik. zaujimave je ze dojdes do minci leopolda a vies pisat a prides do tlacharne v hlave mas vygumovane.... jednoducho sa treba dat vysetrit a nie sa potom ako trapko ospravedlnovat, ze si to trosku prehnal....
takze kludne si diskutuj kde chces. v tlacharni to nebude


já se neomlouvám (to dělám jen adresně), já vysvětluji. chápu, že je to nad něčí rozlišovací schopnosti.
vyšetření mě čeká několik, díky za optání.
pa
Registrovaný uživatel
Jako známý potížista se zastávám jiného potížisty, toť je můj úkol na tomto Světě. Žádám, aby byl Jano zablokován místo toho prý údajně potížisty, kua nevím jaký má nick, však vy víte. Jano nesmyslně maže a maže je to problémový a nekomunikativní moderátor , s pozdravem Světu mír Kmotr :) :P :o :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ty uz nevies co pises ;)
a poprosim ostatnych venovat sa len teme v nadpise
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
to, že mě maže mi tolik nevadí. ať si maže, když v tom vidí smysl.
to, že jako moderátor nadává lidem (jiným uživatelům) a to jako první, i novým přispívatelům, to že je zesměšňuje (nebo se o to aspoň snaží), to že nabádal ve svých sděleních ("názorech") k vraždění... to mi přijde moc a TO mi (na něm) vadí. ale naštěstí to není nic, co bych musel já řešit :)

a to je pak problém i tohoto fóra...

a už fakt jdu, mám hlad. ať si černá ruka řádí sama
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Admin, nezvyknem navrhovať blokáciu účtu často , ale v prípade Voloda16 určite mi urobíš radosť , a možno niekoľko desiatkam návštevníkov.

Za posúdenie návrhu vopred ďakujem.

Po dnešnom opätovnom "extempore" mi zvedavosť nedá sa nespýtať:
Nejaká oficiálna reakcia / odpoveď prišla?
Registrovaný uživatel
:) Díky
Registrovaný uživatel
taho napsal
Brett tohle vyjadřování tady na fóru už mě točí. Proboha to se k sobě musíme chovat jako v V. cenové skupině!
Posílám a navrhuji hned mazat. V odborné diskuzi jen příspěvky k věci.


Ve faleristice jsem napsal v dotazu na medaile toto. Navrhuji moderátorům mazat vše v odborné diskuzi, co nemá společného s dotazem. Vím, že zde nemůžete být pořád.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,jak se dá upravit napsaný a odeslany příspěvek ? A dá se popřípadě založena diskuze zase smazat ?
Děkuji a snad sem trefil diskuzi ;-)
Moderátor
Zeleznice napsal
Dobrý den,jak se dá upravit napsaný a odeslany příspěvek ? A dá se popřípadě založena diskuze zase smazat ?
Děkuji a snad sem trefil diskuzi ;-)


Upraviť prípadne zmazať to môže jedine moderátor sekcie.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Zeleznice napsal
Dobrý den,jak se dá upravit napsaný a odeslany příspěvek ? A dá se popřípadě založena diskuze zase smazat ?
Děkuji a snad sem trefil diskuzi ;-)


Upraviť prípadne zmazať to môže jedine moderátor sekcie.

Dobrý den,aha tak to jo a da se prosím vás smazat diskuze kdo kde hledal kterou sem založil já :)
Registrovaný uživatel
Ahoj.
Prečo sa nemôžem dostať do tejto založenej témy?
Keď kliknem na ďalší príspevok,tak sa to vráti na úvod.
Chcel som tam využiť jeden príspevok,ktorý súvisí s mojim dotazom,nezakladať novú tému.
Ale len zabíjam čas.Aspoň 30 minút.Nové vlákno by už bolo založené... :roll:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/celiny-a-celistvosti-5346
-s-
Moderátor
Mi to funguje bez problému - v uvedeném tématu se mi po kliknutí na "Další příspěvek" zobrazí okno, do kterého mohu příspěvek napsat.
Registrovaný uživatel
stani – nejde Ti to z dôvodu, že téma je zamknutá.
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/oceneni-hodnota-urceni-postovnich-znamek-36x95
dejvymu to ide, lebo je v tej téme moderátorom.
Registrovaný uživatel
Díky Brett.Stále to nejde.
A na dejvyho (aj iných samozrejme) by smeroval môj dotaz.. :)
Chcel som sa pýtať na jeden americký korešponďák,ktorý mám a dejvy tam spomína,že má katalóg..
Idem pracovať.Pozriem neskôr,či nie je "open."
-s-
Registrovaný uživatel
Tak od tej komôrky majú "kľúčik" Admin, dejvy a elle. Musíš počkať či kozliatka dvierka odomknú a vlka vpustia 8)
Registrovaný uživatel
Téma bylo nejspis zamknuto pouze nejakym omylem nebo preklikem.. Odemknuto.
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Moderátor
Dotaz - jde změnit název tématu? Tedy přesněji, mohu já, jakožto moderátor, ve své kategorii změnit název tématu?
Moderátor
Pavel_III napsal
Dotaz - jde změnit název tématu? Tedy přesněji, mohu já, jakožto moderátor, ve své kategorii změnit název tématu?

Pokud si pamatuji, lze název tématu editovat a tedy i změnit při editaci prvního příspěvku v tématu.
Moderátor
Jo. Vypadá to, že by to mohlo jít. Jsem si tak říkal, jestli neupravit tu humornou nábídku jako memento. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Otázky moderátorom

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1