Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Overenie pravosti

Vykupminci.cz
Numisargo

Overenie pravosti

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahojte potreboval by som zistiť či je to originál ďakujem za info

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Příště tu svastiku nelepte neb se hodnotí také. Jsou tam jisté znaky. Má nějakou značku na oušku? Dejte sem obrázek bez stuhy. Podívejte se i na hranu jak vypadá. Kříž se mi líbí a řekl bych OK. Ještě obrázek bez stuhy a hranu.
Registrovaný uživatel
Takéto fotky mi ten pán poslal že lepšie nemá, čo nato hovoríte ? Potrebujem poradiť či sa to oplatí za 40€

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nieje to pre mna ale pre kamarada
Moderátor
Osobně si myslím, že to je OK. ALE VY požádejte o kvalitní obrázky, a zda tam je značka. Prostě dle obrázku je těžko určit pravost a zde to nejde. Když chce prodat, jistě to nafotí kvalitně. Když to neudělá, raději pryč od kříže!
Registrovaný uživatel
Zeptejte se pána odkud vyznamenání má, jestli je to nález, atd...Na kroužku by měl být značen
Registrovaný uživatel
Jinak, jak je všeobecně známo, 95% těchto nabízených věcí přes aukční portály, burzy atd jsou falza.Já osobně to už nesbírám , poněvač to nemá cenu.
Registrovaný uživatel
To ako važne ? Pošlete sem fotky na ktorých ledva rozoznat o ake vyznamenanie ide a chcete overit pravost? Sa zobudte!!!
Moderátor
Podívejte se jak ty kříže vypadají, zde jsou vše originály. Z Vašeho obrázku to nejde posoudit. Pokud nezasílá kvalitní obrázek, již to je poněkud podezřelé.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Milosj, sám sa zobuď ja som poslal obrázky čo mi ten pán poslal tak tu nerozpravaj kto sa ma zobudiť, chcel som sa informovať, tak sa ukľudní a to si nechaj pre manželku take reci
Moderátor
Typově by se jednalo o ten kříž co je na platu. Tento první typ má trochu širší lem. Také ne každý kříž musí být značený. Já Vám se ještě vložím ze sfs nějaké povídání, snad Vám to pomůže.
Jinak chlapci, zde z funkce mi svěření lidem faleristickým nemám rád hádky. Pro příště!

http://forum.sfs.sk/viewforum.php?f=205
Zde si to projděte, může Vám to pomoci.
Registrovaný uživatel
milannr,je jedno či to to poslal on alebo nie,jednoducho take snímky sem nepatria a očakavat na zaklade tých snímkov serioznu odpoved je prinajmešom drzost ale skor to svedčí o tuposti...a ešte trafena hus zagaga ked mu človek povie pravdu...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Overenie pravosti

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1