Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Pametni medaile k 50.vyroci MS v Chile?

Vykupminci.cz
Numisargo

Pametni medaile k 50.vyroci MS v Chile?

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pratele byl jsem pozadan o urceni hodnoty, ale nikde jsem nic nenasel, krome toho co je viditelne, puncy nikde zadne, ale stribrna je, velikost cca 4cm, diky predem za radu!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zkoušel jsem hledat a také nic. Něco na etui či v etui.... Autora taky nevidím....
Registrovaný uživatel
Etui uplne bez napisu, medaile taktez jedine kde se neco zminuje je ze pri oslave 50. vyroci v 2012 bylo "Chilanum" predano oceneni a pak i Vere Caslavske predana pametni stribrna medaile k 50. vyroci MS v Chile, tak, ze by to byla ta ....
Registrovaný uživatel
Možné je vše. Chtělo by jí vidět. Můžou být různé varianty a velikosti.
Moderátor
Zřejmě jde o pamětní medaile, které se vždy vydávají při mistrovství světa ve fotbale jako upomínka na dřívější finálová utkání.
Zde je podobná stříbrná medaile vydaná při MS 1974...

https://www.ebay.com/itm/FIFA-World-Cup-1974-medal-dedicated-to-World-Cup-1962-Brazil-Czechoslovakia-3-1/223185562056?hash=item33f6e569c8:g:cjMAAOSwH~Rbv43I:rk:2:pf:0

Odhaduji, že cena té Vaší medaile bude tak bajvoko podobná...
Registrovaný uživatel
Diky za info a odkaz, vypada to, ze by to mohlo souviset 😃

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Pametni medaile k 50.vyroci MS v Chile?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1