Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » PEČETIDLA

Vykupminci.cz
Numisargo

PEČETIDLA

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý deň. Prepáčte, že reagujem tak neskoro ale predsa! U mňa to vyzerá, že ten asi Pelikán sedí na hniezde a na vrchu toho erbu to skôr je zlomený obilný klas.To pečatidlo má už najlepšie roky za sebou, takže je to pomerne komplikované.Zatiaľ srdečná vďaka. van
Registrovaný uživatel
Pečetítka(pečetidla), kolekce 8 ks, získané výměnou od jiných sběratelů nebo koupená na blešáku. Ruším sbírečku, jsou k mání za 2tisíce korun.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ivan1952 napsal
Dobrý deň. Prepáčte, že reagujem tak neskoro ale predsa! U mňa to vyzerá, že ten asi Pelikán sedí na hniezde a na vrchu toho erbu to skôr je zlomený obilný klas.To pečatidlo má už najlepšie roky za sebou, takže je to pomerne komplikované.Zatiaľ srdečná vďaka. van


Nebude to pelikán krmiaci mláďatá ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Božetěch napsal
Pečetítka(pečetidla), kolekce 8 ks, získané výměnou od jiných sběratelů nebo koupená na blešáku. Ruším sbírečku, jsou k mání za 2tisíce korun.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem



Bohužel, tyhle s monogramem nebo jménem jsou téměř neprodejná. Je jich strašně moc...
Registrovaný uživatel
JJ, DÍKY, TEĎ UŽ JE NEPRODÁM ZCELA JISTĚ. :(
prosím o smazání příspěvku
Registrovaný uživatel
člověče, tohle vlákno snad není bazar, za tímhle účelem jsem ho nezakládal.

Navíc si tu nemá smysl lhát. Na aukru choděj tyhle bez povšimnutí. Občas za 50-100 někdo kus koupí. to je realita.
Registrovaný uživatel
tohle vlákno je TVOJE vlákno, už jsem to pochopil ... proto znova prosím o smazání příspěvku
netušil jsem, že něco, co kupuji okolo 500 za kus, má hodnotu 50 -100, hold se v tom nevyznám
když ale zde na sběrateli. com kupuji já mince od jiných kolegů, nevěděl jsem, že i já zde nemohu něco zkusit prodat ?
to je zase realita z mého pohledu
« Poslední úpravu provedl(a) uwe v 8. 6. 2017, 14:23. »
Registrovaný uživatel
Není to MOJE vlákno.

Pokud to kupuješ 500/ks, prostě tě někdo natáhl. Od 500 vejš jsem kupoval řemesla nebo měšťany, prachobyčejnej monogram vídám na aukru často a nikdo to nechce, nakupuj tam, seženeš je kolem stovky.

Ale chápu, že pravda bolí.

Monogram pečetidlo jsem kdysi dokonce dostal za psí známku...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 8. 6. 2017, 14:36. »
Registrovaný uživatel
ok, uznávám svou chybu, ale na aukro zásadně nechodím a pečetidla již nesbírám, takže jako neprodejné zůstanou v šuplíku
Registrovaný uživatel
Nechtěl jsem působit arogantně, za to se omlouvám. Ať se daří.
Registrovaný uživatel
No, Bodie byl taky takový. :) Ať se daří i Tobě.
Registrovaný uživatel
Kamarád se dušuje, že to, co našel, je pečetítko. Já o tom už tak přesvědčenej nejsem, ale dávám foto sem, třeba to poznáte.
Průměř hlavy předmětu je zhruba 2 cm, materiál patrně bronz, není to duté.

Předem děkuji za jakoukoliv informaci.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
podle tvaru bych řekl, že je to knoflík
Registrovaný uživatel
Taky mi přišlo. Ale pravda, materiálově bytelný a na velikost poměrně těžký to je.
Registrovaný uživatel
Podle mě pečetidlo s monogramem. Ať už podle kobylky a klasickýho zlomu v tomhle místě, nebo motivu a negativního rytí především...

Patrně prošlo ohněm..?
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 18. 6. 2017, 9:49. »
Registrovaný uživatel
Tak ještě přidám dvě fotky z opačné strany, ta druhá je mázlá (ještě to s mobilem pořádně neumím), ale dává představu o tvaru případného držátka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
bohužel už v dezolátním stavu.
Registrovaný uživatel
V reálu je ještě hůř vidět, co na něm je. Díky za odpovědi.
Registrovaný uživatel
Zdravím mam jedno pecetidlo vůbec nevím co je to zač Prosím o radu dík 😉
Registrovaný uživatel
Bez fota to půjde těžko...
Registrovaný uživatel
Ahoj, byli by ještě ty pečetítka k prodeji? kdyžtak na email Vojtilus@seznam.cz
OGA napsal
Pečetítka(pečetidla), kolekce 8 ks, získané výměnou od jiných sběratelů nebo koupená na blešáku. Ruším sbírečku, jsou k mání za 2tisíce korun.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pokud má někdo nějaké pečetítko k prodeji, tak můžete napsat, rád udělám nabídku. email Vojtilus@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Vedel by nekdo neco vic?Hledal jsem ale bohuzel nic

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tohle asi těžko. Jedině najít listinu s touto pečetí. Lze snad odhadnout, že majitelem byl někdo "od brku (psacího)" ve šlechtických službách, čili nějaký (vyšší) ouřada. V krajním případě i někdo kdo spisoval, čili spisovatel.
Registrovaný uživatel
Tak neco podobneho jsem si myslel chtel jsem si to spise overit pochybuji ze se da dohledat nejaka listina :) Je to blizke okoli Litomeric zkusim nejak dohledat tam i kdyz je moznost ztraty v pozdejsi dobe a patri nekam
uplne jinam :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » PEČETIDLA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1