Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Pila a brus na šutry,řezání a broušení

Vykupminci.cz
Numisargo

Pila a brus na šutry,řezání a broušení

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj přátelé,

chci si pořídit pilu a poté brus na železáky.Má v současnosti význam si pilu nechat postavit nebo si ji koupit např .na netu. Raději stolovou nebo by stačila lepší flexa ve stojanu? Byla by postačující např.tato:http://www.algrad.cz/algrad-cz/eshop/2-1-STAVBA/0/5/1166-ZIPPER-Rezacka-kamene-ZI-STM350-2-0kW ?

Předem děkuji za rady a tipy od lidí, kteří se tímto zabývají. ;)
Registrovaný uživatel
No řezat kameny na flexe :lol: jen když si představím tu vodu a flexu tak by to bylo asi pravděpodobně první a zároveň Tvoje poslední řezání. Ten stroj neznám ale spíše je určen k řezání desek mramoru či žuly, musel by se značně upravit. A to vzhledem k výchozí ceně asi nemá význam. :(
Celkově Ti asi neporadí nikdo, neb nezná Tvoje podmínky, každý brusič si to dělá jinak a také používá jiné technologie. Toto je na delší povídání.
_______________
Subteraneus
Registrovaný uživatel
Jirko já bych měl u toho gumovky..že to někdo řezal flexou na stojanu jsem četl..už to mám vyřešené na zakázku..
Registrovaný uživatel
Koupím brus i s kotoučem v dobrém stavu. Dík
Registrovaný uživatel
Pechy napsal
Jirko já bych měl u toho gumovky..že to někdo řezal flexou na stojanu jsem četl..už to mám vyřešené na zakázku..


ahoj mužeš pustit více info u koho a za kolik pilu postaví ? díky :roll:
Registrovaný uživatel
orsiroz napsal
Pechy napsal
Jirko já bych měl u toho gumovky..že to někdo řezal flexou na stojanu jsem četl..už to mám vyřešené na zakázku..


ahoj mužeš pustit více info u koho a za kolik pilu postaví ? díky :roll:



to orsiroz: pilu mi staví pan Baborský,průměr kotouče 30cm ,cena něco přes 12 000,záleží ještě na dovybavení jako čerpadlo apod.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 10. 9. 2014, 6:40. »
Registrovaný uživatel
Ahojte,

dnes jsem na mé nové pile poprvé fikl pár železáků.Myslel jsem ,že to bude rychlejší...Ale chci se optat: necháváte řízlé šutry s patkou nebo je nepsaný standard krajíc? Je preferovaná nějaká tlouštka plátku a nebo je vše volba jen na mne?

Používáte na chlazení vodu a nebo to mlíko na obrábění kvůli reznutí pily?Je nějaký velký rozdíl v použití diamantových kotoučů plných a segmentových ?

Díky za pomoc .
Registrovaný uživatel
Ahoj, potřeboval bych poradit. Při řezání diamantem nabíjenými kotouči , jaké zvolit chlazení? Vodu, petrolej nebo nějakou chladící emulzi? Popř. jaké máte zkušenosti. Díky
Registrovaný uživatel
Prodám pilu na řezání minerálů.
místo - Ivančice
Domácí výroba (koupeno v Podkrkonoší) Kupoval jsem jako celek i s dalším vybavením na broušení - leštění kamene.. pilu jsem nikdy nepoužil - mám svoji
Nutné si podle vlastních potřeb dodělat chlazení a taky bych dořešil posuv kamene při řezání. (ukážu na své pile jak dořešit ,ale každý si to stejně udělá podle svého)
Podstavec (nohy) se dají lehko oddělat pro lepší přepravu. Rám robustní konstrukce
cena 3500.-
v případě dotazu pište na MINCEPOLSKO@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Myslím rozumná cena, je na 220W?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
380W
Registrovaný uživatel
Niekto na dedinu vezme, ja mám všetky píli na 220W hoci mám aj 380W.
Cena predaja je výborná.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
páni napätie sa píše 220V ,380V vy píšete elektrický výkon 220W atd.
V-volty
W-waty
Registrovaný uživatel
Máš pravdu, ale my z AMETYSTOM sme vedeli o čom píšeme... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
AMETYST777 napsal
Prodám pilu na řezání minerálů.

Dobry den, chcel by som sa spytat, ci je to este k dispozicii a ak ano aky priemer kotuca (velkost diery) sa tam da osadt eventualne aky hruby kamen sa da jednym rezom prerezat. Dakujem. Mam pilu na sutre, trochu inej konstrukcie na 250mm kotuc, kde prerezem suter v zveraciku max do 70mm a bez neho do 95mm. Hladam nieco, co zvladne hrubsi suter (hlbsi rez. Dakujem za odpoved.
Registrovaný uživatel
Poslal jsem e-mail
Registrovaný uživatel
Pila prodána.
Registrovaný uživatel
Ahoj chtěl bych začít řezat minerály zatím jako hobby. Našel jsem pilu na minerály, ale nevím jestli je to dobrý kup.
Mohl by mi prosím někdo poradit.

https://www.zoofit.cz/bazar-stroje/diamantova-pila-na-achaty-a-drahe-kameny-s-hornim-a-spodnim-chlazenim-3x-kotouc/
Registrovaný uživatel
Pokiaľ pila nema veľmi opotrebovane ložiská, atď. cena slušná...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Já se jenom bojím aby to nebyla nejaká pila na dlažbu.
Registrovaný uživatel
A jestli 3600 otáček už není moc.
Registrovaný uživatel
ano je to pila na dlazbu az na ten kotuc ten je na mineraly

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » Pila a brus na šutry,řezání a broušení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1