Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » Pivní korbel

Vykupminci.cz
Numisargo

Pivní korbel

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den vlatním pivní korbel viz foto,muzete mi rict jak je asi starý a ocenit.
Podle znacky na spodu jsem vyhledal ze by mel snad byt vyroben v Nemecku a nebo Brazilii
Vypadá ale až moc dobře na to aby byl nejak moc starý,zadne prasklinky i ze vnitř perfektní stav,víko funkční
Vyobrazeni na nem jsou nejací svatí jsou i pojmenováni.
Dekuji za info

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Starý není vůbec, jen jakoby starý, vyroben brazilskou firmou Ceramarte pro německý trh. Tato firma se specializuje na výrobu takovýchto retro korbelů pro různé pivovary a dárkové prodejny po celém světě.
Třeba tady http://www.beer-steins.com/oldstyle/steins.html
Registrovaný uživatel
Me to bylo hned jasny,že není starý vypadá až moc nově každopádně hezký je jelikož mám pivo rád tak si ho asi nechám,on ho ode mne chtěl koupit kamarád proto jsem se ptal i na cenu,kdyz vidim ty ceny na tom www odkazu tak ten můj bude urcitě kolem 500,- .Dekuji za nejake informace.
Registrovaný uživatel
Jak se z toho pije? Mně to připadá nepohodlné :roll:
Registrovaný uživatel
joooo....tradice nebyva zcela pohodlna...
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jak se z toho pije? Mně to připadá nepohodlné :roll:


To víko je tam proto aby si to pivo z korbelu nevylil, když s ním máváš vzduchem v rytmu opileckých písní.
Registrovaný uživatel
To víko je tam proti lítající havěti, když se tyto korbely opravdu používaly, bylo hnojiště a odpad na každém rohu..
Registrovaný uživatel
zdravim chtel bych vedet neco o tomto pulitru stari atd puvod a jestli ma nejakou cenu mam ho ve zbirce asi nejstarší ,,,diky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nápoje » Pivní korbel

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1