Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » Pivni krygel 1 sv.v

Vykupminci.cz
Numisargo

Pivni krygel 1 sv.v

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Original pivni krygel z 1 svetova valka 1905-07 Würzburg 3 Batt.kal.Baür2 .feld.art. Regt. Z porcelanu s cinu Deckel.. opravdova Rarität od dedecka 👍🇨🇭

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nechcu vypadat jako rejpal, ale v roce 1907 už byla první světová válka?
Registrovaný uživatel
No to asi ne co 😁 tak to musi byt nejaka Bitva u Würzburgu je to takto napsane na Tom kryglu omlouvam se v tu chvilku jsem to mnel jako prvni sv.v chyba dekuji za upozorneni 😁
Registrovaný uživatel
Druhý regiment polního dělostřelectva. Krásná věc!
Registrovaný uživatel
Jo moc pekne mam to od pradedecka byl Voj. Dustojnik na RU bitevni lodi SMS Taggethoff za valky.. dobrou noc
Moderátor
Je to klasický pivní pro veterány. Zde dělostřelectvo, konkretní baterie to v té době byl nádherná. Tedy jde o Německo.
Pradědeček byl však ještě Rakouský důstojník myslíte asi rok 1866 hodnosti, jména do se dá dohledat. Bitva u Wurzburgu nebyla. Prostě veteráni v hospodě pili, vzpomínali a tloukly Pultry o stůl.
Pohár nádherný, dědeček nedůvěryhodný.
Registrovaný uživatel
Zdravim vas pane Altmann je to rodine dedictvi po prarodicich veskterou dokumentaci o pradedeckovi samozrejmne mam ale to neni tema... nevim presne odkud pochazi tento Krygel jen jsem si rekl ze je tak nadherny ze to zde poslu jako ukazku , zaroven Vam dekuji za informace .a zdravim
Registrovaný uživatel
Na oblibena tema PIVO 😀🍺 zde reklamni cedule Original 1869 Pilsner Bier ( bohuzel mala dira v napisu Pilsner jinak Okey) znate nekoho Kdo by to byl ochotny opravit? Jakou to muze mit priblznou hodnotu? Diky za info

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Já jsem to tak nějak pochopil, ale ten pivní skvost je opravdu nádherný.
Registrovaný uživatel
K te reklamni ceduli je to Gambrinus

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nápoje » Pivni krygel 1 sv.v

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1