Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Plakety

Vykupminci.cz
Numisargo

Plakety

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, toto jsem našel v krabici na půdě a zajímalo by mě jestli to má nějakou cenu , jsou to nějake výroční plakety k závodům v Brně nebo co, material je všelijaký (měd, bronz, stříbro? ...taky by mě ještě zajímalo jak to vyčistit aby se nesloupala ta barva na tom) jednu jsem našel tady https://sarepta.cz/velk-cena-eskoslovenska-zvod-druby-nrod-v-brn ale nic víc tak nevím jestli to má opravdu cenu nebo to je jen "nastřelený" na cena tam. Každopádně nevím co si o tom myslet a jestli se vyplatí to zkusit někde prodat. Moc děkuji za jakekoliv odpovědi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Určitě existují sběratelé i těchto plaket. Musíte být trpělivý, on se Vám někdo ozve.
Registrovaný uživatel
A nějaký šetrný způsob jak to vyčistit, aby se nesloupala ta barva co na nich je?
Registrovaný uživatel
Nečistiť... :mrgreen: :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
Jak píše kolega stani. "NEČISTIT". Zkuste ohledně ocenění projet aukce, či "gůglit" a nebo aukro od koruny.
Já osobně tyto věci nesbírám, ale sběratelé existují, ale nečekejte žádné zbohatnutí.
Prvorepublikové jsou ceněné jinak a některé i hledané.
Registrovaný uživatel
Dobry den ak su tam pieštany tak mam zaujem. Dakujem moc.
Prism polite foto na:
coniar @ yahoo.com
coniar (at) yahoo .com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Plakety

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1