Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Podezrele aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Podezrele aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 182 183 184 185 186 187 188 189 190 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
V IBC v Brně byla loni ve slevě za 145 kč.
Moderátor
Do knihovny patri urcite, to bez diskuse. Ze se ty mince daji sehnat, je zprava urcite dobra, budu vic koukat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: S temi fotkami je to skoda, na nejake podrobnejsi studium detailu to bohuzel neni. Pokud tomu dobre rozumim, znamena to, ze kazda z tech knih byla dotovana nejakou castkou, jinak by byla jeste drazsi? Co je skoda, ze se tak nejak neujalo, ze by autori ke knize prihodili aspon CD s kvalitnima fotkama. Digitalizace muzejnich fondu, aspon co se tyce minci, stoji dost za prd, timhle by se to skore mohlo aspon trosku vylepsit.
Registrovaný uživatel
tak zase odkaz na běžící aukci...
Registrovaný uživatel
bertik-b1: ne, je to v pořádku. Ten link bys mohl smazat
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
denar:co to teda je za minci?
petr1596:mám za to,že když považuji nějakou aukci za podezřelou, tak ji mohu i jako běžící uvést.Několikrát už to tu bylo a nevadilo to.Pokud je to proti pravidlům,jak tedy se zeptat na podezřelou aukci.
Registrovaný uživatel
Mince je v pořádku, když sem ale napíšu co to je, tak mě bude stát třeba stokrát tolik než když to nebude každý vědět. Navíc podle skladby nabízených mincí je jasné, že se o novodobé falsum ke klamání sběratelů nejedná....Mince ke klamání sběratelů je samozřejmě dobré tady zveřejnit.
Registrovaný uživatel
vhodnější je vložit obrázek pokud máš podezření, než vkládat aktivní odkaz
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Díky.
Moderátor
Jedna probíhající, ale s pochybným popisem.
http://aukro.cz/olomouc-karel-ii-liechtenstein-3-kr-1694-luxusni-i5925889735.html
Ročník 1694 by byl dosud nepublikovaný unikát (což se občas stává a bylo by pěkné jej ulovit).
Na žádost o lepší fotku s detailem letopočtu, zaslanou před pár dny, ovšem prodejce nereaguje, takže předpokládám, že to bude běžný ročník 1695.
Co je ovšem tutovka, že má vzájemně prohozené fotky líců a rubů u této a souběžné aukce, na což jsem ho také (bez odezvy) upozornil:
http://aukro.cz/olomouc-karel-ii-liechtenstein-3-kr-1670-luxusni-i5925871927.html
Tak je otázka, co pak komu pošle.
Registrovaný uživatel
Kamarád si koupil tohoto falešného Šlika, alespoň zde byl jako falešný určen. Budeme ho reklamovat, jaké jsou tedy u této mince znaky toho, že není v pořádku? Díky za pomoc
http://aukro.cz/3-krejcar-1633-jindrich-slik-i5872704513.html
Registrovaný uživatel
Citovat
Co je ovšem tutovka, že má vzájemně prohozené fotky líců a rubů u této a souběžné aukce, na což jsem ho také (bez odezvy) upozornil

koupit obě dvě mince a doma poskládat :)
Ale předpokládám, že aspoň prohodí fotky a bude ochoten případně zrušit nejvyšší příhozy...
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Kamarád si koupil tohoto falešného Šlika, alespoň zde byl jako falešný určen. Budeme ho reklamovat, jaké jsou tedy u této mince znaky toho, že není v pořádku? Díky za pomoc
http://aukro.cz/3-krejcar-1633-jindrich-slik-i5872704513.html

s dokazovaním to bude komplikované, inak minca sa už na aukre predávala, alebo identická.
Registrovaný uživatel
To Schlick.Hrubá síla vždy nestačí při nakupování :mrgreen:
Pokud máte minci doma,lehce příjdete na to co není správně.Stačí se na to podívat z jiného úhlu.
Registrovaný uživatel
nemám jí, půjde do zahraničí tomu známému. Mám mu pomoct s reklamací. Můžete mi poradit? Tyhle jinotaje nezvládám. Taky si u mě nakupujete na aukru, tuším, že jsem vás nikdy neodrbal, zrovna tam máte myslím přihozeno..
Registrovaný uživatel
škoda že už nejde vrátit v rámci 14 dnů...
Registrovaný uživatel
petr1596 poslal jsem e-mail.
Registrovaný uživatel
ahoj, mail nedošel, zkus to prosím znovu, dík

petr1596@seznam.cz
Registrovaný uživatel
pooh napsal
škoda že už nejde vrátit v rámci 14 dnů...


Já se spíš divím, že vůbec komunikuje. Moc dobře věděl co prodává. Od někoho s nulovým hodnocením bych nic nekoupil, nebo žádal osobní převzetí.
Registrovaný uživatel
díky, už jsem ten mail našel, spadl do spamu. Díky za info
Registrovaný uživatel
Přesně tak, pravidlo č. 1: nikdy nekupovat nic od člověka, který není prověřený. Alespoň pokud se jedná o dražší záležitost. U nálepek od sirek to můžebýt jedno. Kdo pravidlo č. 1 nerespektuje a naletí, dobře mu tak. Za blbost se platí! Což neznamená, že podvedenému nepřeji, aby dostal peníze zpět. Snad se alespoň poučí pro příště.
Registrovaný uživatel
loutkař napsal
Přesně tak, pravidlo č. 1: nikdy nekupovat nic od člověka, který není prověřený. Alespoň pokud se jedná o dražší záležitost. U nálepek od sirek to můžebýt jedno. Kdo pravidlo č. 1 nerespektuje a naletí, dobře mu tak. Za blbost se platí! Což neznamená, že podvedenému nepřeji, aby dostal peníze zpět. Snad se alespoň poučí pro příště.


Vazeny pane Kacuro, mel bych par pripominek.
1) Kazdy zacina/zacinal s nulou, samozrejme pripoustim vyssi riziko u ucelove zalozenych nicku.
2) Padelky prodavají i prodejci s tisicovkami pozitivnich komentaru. Tezko soudit jestli nevedome...
3) Ano, za blbost se plati, 7k neni zrovna levne skolne. Otázka zní: chcete smejdy prodavajici padelky podporovat?

Dle meho nazoru by se kupci melo pomoci, a ti kteri tak ucinili zaslouzi podekovani. To ze, te prehodil u nejakeho Vladislava... Tak z toho si nic nedelejte, to se Vam stane jeste mockrat... :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
Né ten kdo naletí je špatnej.
Špatnej je ten kdo prodává padělky.
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Mince je v pořádku, když sem ale napíšu co to je, tak mě bude stát třeba stokrát tolik než když to nebude každý vědět. Navíc podle skladby nabízených mincí je jasné, že se o novodobé falsum ke klamání sběratelů nejedná....Mince ke klamání sběratelů je samozřejmě dobré tady zveřejnit.

Můžu se zeptat co to bylo za minci? Nepodařilo se mi ji najít.
Díky
Registrovaný uživatel
Taky mně to zajímá co to je za minci. Tvrdíte,že je to v pořádku. Tak sem s tím. Prosím. Ať se konečně dozvím,proč byla moje obava,že je to fantasijní přeražba okamžitě smazaná.
Registrovaný uživatel
Stacilo sem dat len fotku z aukcie a nic by som nezmazal
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 182 183 184 185 186 187 188 189 190 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Podezrele aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1