Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Podezrele aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Podezrele aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Administrátor
Prosim kazdeho kdo narazi na podezrelou aukci at sem vlozi link. Dekuji vsem.
Administrátor
http://www.aukro.cz/item206555587_reichspost_tiskove_listy_m74536.html
Registrovaný uživatel
Zaujímavé bez prehľadu dá nováčik 21000,hm.To zaváňa???Diskusia tu už išla o partíach na Aukre.
Registrovaný uživatel
Můžete mi vysvětlit co je to za blbce ? Týpek co nakupuje žárovky, kartičky, nějaké parkovací světla a podobné hovadiny a najednou koupí za 20 000 známky ? To je snad žert, ne...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Tak je tajný ctiteľ """"""""" známok""""""""!!!!!!!!!
Administrátor
Nebo v domneni te horentni castky eur si mysli, ze na tom zbohatne... Kazdopadne by prodelal i posledni kalhoty...
Registrovaný uživatel
Každý je strojcom svojho štastia.Je pravda niekedy sa dá kúpiť aj niečo exelentné,ale je to vec aj štastia,správny čas na správnom mieste sa nachádzať.
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item206825917_delmatius_335_337_a_d_ae3.html
mince na obrázku se prodávala v USA za cca 150 dolarů. Bůh ví co příjde výherci domů za šmejd
Administrátor
Zajimave je i spojeni a link na aukcionline a to, ze je to nejaky polak ci co? To jsou mi veci. Pak se mi divy, ze je tady mastim za nesolidnost. Kdo vi jak to vsechno vubec je. Zatim mi v zadnem pripade nepodali verohodne vysvetleni ani dukaz.
Administrátor
Prodejce je polak z Kosic? Jezis ja to uz fakt nechapu. Mafie ci co? :roll:
Administrátor
Stejne se nepouci. I kdyby to byla prava mince porad davaji sken nekoho jineho. I toto na mne nedela dobry dojem. Jako laik prece kazdy uzna, ze mince takto stara je kazda jina. To je naprosto nesolidni! Takze i kdyby se jednalo o prave mince, ktere opravdu existuji jsou to pro mne podivni chlapci
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 28. 6. 2007, 16:04. »
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item208769512_5_korun_1932rr_0_0_.html

Podozrive to sive nieje, ale nezda sa Vam to trosicku rpedrazene? 500 korun sa mi zda tak akurat..a ked to kupuje clovek so 100 transakciami, tak tomu rpestavam rozumiet;]
Registrovaný uživatel
já už na aukru také ničemu nerozumím, mince, které jsem tam ještě nedávno kupoval za určitou cenu, jsou teď pomalu na dvojnásobku :( buď češi bohatnou, nebo jsem z toho jelen :(
Registrovaný uživatel
Co myslíte http://www.aukro.cz/item209253277_prodam_5_kcs_1937.html . To je ten co prodává 10 Kč 2003 za 10.000,-. Aukce bez fotky a ještě hrozí zrušením, ale u 5 Kč 1938 fotku má. Jinde fotku nabízí mailem tady ne. Tak kolik přihodit ??? Nebo to mám nechat opelomegovi36, aby skoro dokončil sbírku a pak to od něj koupit všechno najednou ???
Registrovaný uživatel
Všechny 5 Kč 1937 jsou padělky na 99% ... ještě tak blbeček co prodává běžnou desetikorunu za 10 000 jen proto, že dělá že neví, že se signatura autora byla později přesunuta pod číslici. Je to normální šmelinář, asi bych mu rozbil držku až bych ho potkal..Fakt mě takoví lidi maximálně iritujou.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
ja len nechápem tých čo prihadzujú na mincu u ktorej nie je ani foto....a zvášť u tak raritnej mince...a samozrejme súhlasím s Robbiem že sa s najväčšou pravdepodobnosťou jedná o padelek.
Registrovaný uživatel
vladik napsal
Co myslíte http://www.aukro.cz/item209253277_prodam_5_kcs_1937.html . To je ten co prodává 10 Kč 2003 za 10.000,-. Aukce bez fotky a ještě hrozí zrušením, ale u 5 Kč 1938 fotku má. Jinde fotku nabízí mailem tady ne. Tak kolik přihodit ??? Nebo to mám nechat opelomegovi36, aby skoro dokončil sbírku a pak to od něj koupit všechno najednou ???


Už jsem mu psal o fotku... ale zatím nic, taky si nedělám moc neděje, že by byla pravá...
Registrovaný uživatel
Robbie uplne s Tebou souhlasim, kdyz vidim neco takovyho, tak se mi otvira nuz v kapse. A taky mi nejde do hlavy mysleni tech prihazujicich, jak by proboha od nejakyho blbce, kterej prodava normalni desetikacku za 10000kc mohli koupit orginal 5kc 1937 (a navic za tu cenu..)
Registrovaný uživatel
Sem jeden stěch co nechápeš proč na minci která nemá ani fotku přihazuju, protože skoro jistě vím že ten člověk jenom čeká kolik aktualně se ta mince vydraží a stáhne aukci něco podobnýho už sem vyděl a tak sem zvědavej jesty bude scénář stejnej
Registrovaný uživatel
Hlavně se podívejte kdo na to přihazuje :D Někdo kdo má 1, 2 negativy a co kupuje tepláky a trička atp. ? :) To jsou jasní domuvení přihazovači...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
slavata napsal
Sem jeden stěch co nechápeš proč na minci která nemá ani fotku přihazuju, protože skoro jistě vím že ten člověk jenom čeká kolik aktualně se ta mince vydraží a stáhne aukci něco podobnýho už sem vyděl a tak sem zvědavej jesty bude scénář stejnej


Mno a co to má za efekt ? :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Efekt, vypsat si další nik podle mě stejného prodejce prostě pro mě to cenu má
Registrovaný uživatel
Tak a je to tadz aukce zrušena všechny příhozy byly na prd 5Kč-1937 dál zustane pouze pro věčinu nedostižním snem
Registrovaný uživatel
Podvodníci se hlásit musí - hlavně když si prokazatelně sám přihazuje !!!!!!
Moderátor
slavata napsal
Tak a je to tadz aukce zrušena všechny příhozy byly na prd 5Kč-1937 dál zustane pouze pro věčinu nedostižním snem

mal si pravdu ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Podezrele aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1