Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Pohledy, dopisy, soudní příkazy, pracovní knížka...

Vykupminci.cz
Numisargo

Pohledy, dopisy, soudní příkazy, pracovní knížka...

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny, dnes jsem při pokračování našel bednu plnou všeho.
popíšu to tak jak jsem postupně přebíral. Jedná se o pohledy psané panem Antonínem H. slečně Marii z doby, kdy byl v I.světové válce roky 1916, také přímo z vojenského špitálu rodičům, potom historie pokračuje několika pohledy a dopisy, které jsou z let kolem 35-37, kdy této Marii už píše jako své manželce, dále jsem objevil pracovní knížku Arbaitbuch tohoto pana Antonína, také nějaké doklady o tom, že si vypůjčil peníze a asi dobře nesplácel, prootže jsou tam soudní výzvy k zaplacení od soudu v Prostějově, našel jsem fotografii v rámečku (cca 60 x 30cm), mladého muže, což by mohl být onen pan Antonín, také jsou zde nějaké zápisníky o tom, kolik bylo obilí a kolik sena....omlouvám se za délku textu...zajímá mě jestli je takový příběh života cenný pro sběratele, osobně mám husí kůži, když to pohlížím. Jakmile se mi podaří vše nafotit mohu poslat fotografie, ale raději na email, protože na tento web se mi to moc nedaří a neustále mi to padá...Předem děkuji už jen za přečtení
Registrovaný uživatel
Víte,každý sběratelský předmět s příběhem,nebo jasným původem je zajímavější než to samé ,ale anonymní.Pokud by to byl nějaký známější člověk,je to zase lepší.Ale i takto by někdo mohl projevit zájem.Jakou to však má cenu je těžko říci.Myslím,že největší cenu by to mělo pro případné potomky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Pohledy, dopisy, soudní příkazy, pracovní knížka...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1