Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Pokec a chlubírna - staré tisky

Vykupminci.cz
Numisargo

Pokec a chlubírna - staré tisky

Moderátoři: turtleoverhead.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14

Autor Příspěvek
Moderátor
Obdivuhodné!
Registrovaný uživatel
Je to neuvěřitelné :) před a po

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázky:

Před více než dvěma měsíci jste mě soukromě oslovil s poptávkou na tisky z druhé poloviny 16. století za účelem kompletace většího celku. Včera jsem "narazil" na možnost koupě tří tisků, které by Vaší sbírku podstatným způsobem rozšířily. Co je důležité, dvě části z této nabídky poptáváte, všechny díly jsou hezky zachovalé a co je podstatné, jsou kompletní!! Tento komplet je prodejný pouze jako celek, ale cenová poptávka je v souladu s cenovými relacemi mezi sběrateli obvyklými. Tedy nejedná se o ceny předražené, jak je lze registrovat v obchodech.

Závěrem se omlouvám, že jsem nucen Vás kontaktovat tímto způsobem, ale nějak jsem v počítači nenalezl Vaší zprávu-pravděpodobně jsem jí omylem vymazal. Pokud budete tuto zprávu číst a budete mít zájem, prosím obratem o zprávu. Tato nabídka nesnese dlouhé rozmýšlení.

Děkuji.

Děkuji.
http://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/knihy-numismat-39075
Za pripadne prispevky predem dekuji.
Registrovaný uživatel
numismat: Skvělá sbírka antických autorů v latině. Oproti internetové dostupnosti těchto textů to má výhodu v tom, že ve spoustě těchto knížek jsou i dost podrobné návody k překladům. Jako celek to ale těžko někdo vezme - sotva někdo bude léta studovat latinu aby potom čekal na to, že najednou koupí takovouto sbírku. Zájemci o to určitě jsou, ale nepochybně si to těch málo latiníků shromažďuje jak to jde postupně, takže asi toho dost už mají. Nejrozumnější bude sehnat slušného antikváře a prodat mu to jako celek za přijatelnou cenu. Osobně bych se při prodeji více než spokojil s 2000,- Kč jako celek.
Moderátor
Hilaris: Dekuji za radu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14

Sběratel.com » Antikvariát » Pokec a chlubírna - staré tisky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1