Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » PolarFahrt

Vykupminci.cz
Numisargo

PolarFahrt

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den prosim o radu,je odopid zeppelinu 1931 zda Vampřipada pravy a datumletu,vimpuze oa datu 9,4 děkuji předm, vim že jsou zde velmi zkušeni odbornici a dovedou poradit dekuji předemzdravi livorno

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Azteka55-podla mna falzifikat.Dovody:1.Palubne razitko Agyptenfahrt ma bit červene a nie zeleno modre.2.Bolo pouzivane k letu 9-13.4 a v tej dobe este vobec neboli znamky s pretlačov Polar Fahrt-tie boli vydane az 10.7. 3.Ak je to polarny let chyba tam palubne razitko POLARFAHRT 1931 červenej farby.4.Razitko polarnej lode Malyguin ma bit čierne nie zelene.5.Zda sa mi ze obe zeleno modre razitka maju tu istu farbu-čo je nemozne. 6.zda sa mi ze okruhle razitko lode Malyguin s datumom 27.VII je prerazene okruhlym razitkom s datumom 24.7-zase nemozne.
_______________
Registrovaný uživatel
+známky mají řádkové zoubkování=celkový padělek známek i razítek
Registrovaný uživatel
Děkuji zdejším machrum za radu přeji pěkný den Livorno
Registrovaný uživatel
tech padelku celistvosti zacina byt na muj vkus pomerne dost :-/
Registrovaný uživatel
tedy panove "kllobouk dolu"....muzete delat svazove znalce...
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
tedy panove "kllobouk dolu"....muzete delat svazove znalce...
Maxi toto je tak primitivne falzum že to musi poznat hadam kazdy.Mna ale udivuje ze si niekto da tu namahu a spravi falza razitok ale nevie nic o postovej historii toho co falsuje.
_______________
Moderátor
Hlavná vec, že sa to predáva na áčku bez zmienky o falzifikátu. A cena je už cez 2 tisíc.

Snáď link na falzum neporušuje pravidlá:

http://aukro.cz/d-r-reich-zeppelin-dopis-polarfahrt-mi-c-456-458-i5180785877.html
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Já tedy nepoznám - vzhledem k tomu, že tomuto zákoutí nerozumím ani za mák, tak netuším, jaká byla pravidla pro provoz, o barvě razítek ani nemluvě. Jen vím, že polarfahrt zavání levotou, jak známky tak celistvosti;) Jinak na tvou otázku je jednoduchá odpověď zde:

http://aukro.cz/d-r-reich-zeppelin-dopis-polarfahrt-mi-c-456-458-i5180785877.html

a uvidíme, kde to skončí
Registrovaný uživatel
hmmm, zase druhý, jako vždy...;)
Registrovaný uživatel
Jaa-chym je chyba vzniest kolektivnu vinu na vsetky Polarfahrt-su to zaujimave veci len to treba poznat.Ja mam na Zepelin literaturu vyhradenu jednu policu.Len na porovnanie pridam dve celistvosti a nieco z literatury.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
tak já jsem to samozřejmě nemyslel v tom smyslu, že by to bylo celé špatně. Naopak, zeppelinová pošta se mi líbí, šak su taky letadýlkář:) jen jsem to myslel tak, že na netu se to falzy známek i celistvostí jen hemží, co vím. No a z plné police literatury o tomto tématu vyplývá, proč tobě to přijde jako primitivní falzum a někteří z nás ostatních nemají ani tucha:)
Registrovaný uživatel
Ak dobre pozeram tak sa to predalo dokonca za 5600 Kč . . .
_______________
Registrovaný uživatel
jj a koukal jsem kolik lidi s vyssim bodovym hodnocenim prihazovalo, jeden by rekl, ze budou obezretnejsi ...
Registrovaný uživatel
a pak že lidi nemají peníze...
Moderátor
Lidi mají peněz..... , ale narozdíl od nás, nemají kamaráda m1234, kterého se ZEPTÁM! než něco takového koupím, jestli to stojí za to a za kolik se to dá sehnat běžně. ;)
Moderátor
pavlinka napsal
Lidi mají peněz..... , ale narozdíl od nás, nemají kamaráda m1234, kterého se ZEPTÁM! než něco takového koupím, jestli to stojí za to a za kolik se to dá sehnat běžně. ;)

Jak kteří! A ti co je mají, teda někteří, ti by je raději snad ani mít vůbec neměli. Někteří. (A nerozebírejte to! ;))

Naštěstí tyhle nesbírám, já mám jinou problematiku. :)
Registrovaný uživatel
pavlinka to že je to feik dokazuje aj cena 5600 Kč.Original ktory by absolvoval oba lety Agyptfahrn aj polarny let na Malyugin stoji 3 000 € a viac
_______________
Registrovaný uživatel
Ovšem nemohu říci, že by mi bylo líto toho čímana, jenž si teď laská jednou rukou svého nové miláška a druhou hladí sebe, jaký že je to čtverák a jak dobře nakoupil takovou vzácnost... kdo ví, za kolik se to bude dát střelit třeba na ebay. Tam bude jistě více znalců na tuto problematiku, ale dle zákonů pravděpodobnosti i více truhlíků, věřících, že právě oni poznali to, co všichni ostatní ne.
Moderátor
priznam sa, ze ako laik na tieto veci, tiez by som naletel, ale kedze tie celistvosti su velmi drahe pri kupe by mal byt certifikat znalca na danu problematiku.
_______________
Moderátor
A kdybys byla Pavli v neděli na burze ve Zlíně, tam bys pár takových padělků mohla vidět "in natura" ;).
Moderátor
No- přiznám se- mám teď úplně jiné starosti jak filatelii a minulý týden jsem volala panu Peprníku, kdy je burza a on nevěděl a že dá vědět. A ono nic. Takže až v neděli večer volal jen tak na pokec pan Onderka, tak jsem se to dozvěděla. Za pár týdnů je maturita a tak mám o zábavu postarané :D
Registrovaný uživatel
No Pavlinka ma už po maturite tak niečo pridam .Velmi zaujimava dvojpaska Mi.Nr.456 a 456 I,bez pomlčky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Pavlínka už má za sebou skoro tři semestry vysoké školy :D Ty známky jsou nádherné!!! Jako včera vytištěné. Zcela jistě ta chybějící pomlčka, měla "jistý" vliv na cenu. Pěkné- ostatně jako vždycky od tebe.
Registrovaný uživatel
Jasne ,je to o tej chybajucej pomlčke.Mal som chvilu čas ,tak som hladal rozne špecializacie a vady a niečo som aj našiel.Tu je zasa pre zmenu 457 I na dvojpaske.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » PolarFahrt

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1