Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Pomoc - pay pal

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc - pay pal

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
praxus napsal
...to comply with EU regulations.

Tak koukám že ta přiblblá EU se s odpuštění sere do všeho, já tu nic takového nemám.

Já taky neměl oni tě o tom informovat nebudou a limity ted nezjistíž už nejdou vidět takže pěkná vychcanost. Ale taky myslím že záleží na typu účtu bussines acc. to asi nemá.....třeba máš ten. 8)
Registrovaný uživatel
praxus:
ciste zo zvedavosti, ako rychlo reaguju -
napis sem az ti uvolnia ten limit.
_______________
Registrovaný uživatel
Napisu , ....pokud uz tim nekdo prosel muze mi zhruba rict jak dlouho to trvalo u jemu a kde to popr.urgovat .....
Registrovaný uživatel
No panove cumim na to jako pero z divanu.Hotovo !!!! Oni makaji i v sobotu.Netrvalo to ani dva dny uplne bez problemu......smekam.
Registrovaný uživatel
Peníze už jsou na cestě do banky ,nicméně mám takový dojem že účet není bezlimitní po téhle procedůře ,ale jen vám restartují těch 2500 EUR na 0 a můžete zase přijímat do toho limitu pak se to opakuje to ověření.Limity se mě stále nezobrazují stejně jako před tím takže vím prd ( je tady někdo s paypalem kdo má viditelný limity at už jakkýkoli ??? ) ,ale můžu přijmout dalších 2500 eur do konce roku a to už asi nepřijmu takže za mě v pohodě.Ale ta nová verze je očistec pro mě to musel vymyslet debil ,co jsem četl ohlasy tak jsou s toho nadšení všude....
Registrovaný uživatel
Zdravím ve spolek , mám dotaz ohledně plateb na Paypalu .
Nevím jestli je to tím novým obalem paypalu anebo je to i nějaká novinka k temu ?
Jedná se o to , že jsem prodal na ebayi nějakou bankovku , kupující zaplatil a já nechal asi dva dny ležet na paypal učtu a chtěl jsem z toho zaplatit poplatky anebo koupi další bankovky , ale paypal si ztrhl peníze z mého osobního ,což mě překvapilo , před nedávnem si to bralo peníze z paypalu , když tam něco bylo , ale teď přímo z učtu ., přitom peníze mi leží na paypalu .
Jaké máte Vy teď v poslední době zkušenosti s Paypalem ?
Registrovaný uživatel
ještě dodám (možná to není podstatný ,ale v minulosti jsem neměl conversi , že si udělá banka sama ) změnil jsem to až po debatě , která se tu vedla před nedávnem .
Registrovaný uživatel
Neblokuje náhodou ebay peníze na paypalu po nějakou dobu, kvůli případné reklamaci? To by mohl být ten důvod.
Registrovaný uživatel
To ne e , protože teď mi to udělalo poprvé a to paypal používám cca 5 let
Registrovaný uživatel
A kupující už tu bankovku obdržel? Pokud nepotvrdil přijetí, tak s těma penězma asi manipulovat nemůžeš. K dispozici budou asi až bude transakce ukončena. Teda tak to myslím funguje.
Registrovaný uživatel
pepahavel napsal
.. tak s těma penězma asi manipulovat nemůžeš. K dispozici budou asi až bude transakce ukončena. Teda tak to myslím funguje.

funguje to tak prvych par mesiacov po registracii,
urcite nie po 5 rokoch.
_______________
Registrovaný uživatel
to pepahavel:
sorry , ale ty asi moc neprodáváš na ebayi , že ? kdyby jsi měl čekat na to až to pošta doručí , tak by ses taky nemusel dočkat . Takhle to nefunguje !!
Ještě jednou položím dotaz :
peníze na paypal učtu mám , ale když jsem platil položku tak Paypal si stáhla peníze z mého osobního učtu místo z paypalu a když si je nestáhly , tak jsem si stáhnul peníze z paypal učtu na můj učet . Proč to tak je je to něco nového na paypalu ? stalo se někomu něco podobného ? V minulosti to fungovalo .
Zbytečně jsem si asi ty peníze nechával na paypalu ?
P.S. nastavil jsem si conversi aby prováděla má banka , potom co tady byla o tom diskuze ., nemuže to být tím ?
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 15. 2. 2016, 23:17. »
Registrovaný uživatel
ak si platil polozku cez paypal,
musel si predsa vidiet odkial ti to stiahnu , este pred potvrdenim platby.
_______________
Registrovaný uživatel
vždycky si to stahovaly z paypalu a druhý den jsem kontroloval osobní učet a oni si to tam strhly a peníze , které jsem měl na paypalu tam zustaly a tak jsem si je stáhnul ten druhý den .
Registrovaný uživatel
mal som na mysli to,
ze zakazdym pri platbe vidis, odkial ti to stiahnu.
musis platit pomaly.
najprv pozorne vsetko precitat,
az potom klikat.
_______________
Registrovaný uživatel
to Tocomabyt :
abych ti pravdu řekl , vždy to rychle odklikám , protože vždy si to stáhly z paypalu !
a taky jsem ještě odesílal z paypalu peníze za bankovky a taky si je stáhly z mého osobního učtu . Platil jsem přes 6tisíc a ráno to bylo trošku šok , že my zmizely z učtu a tak jsem najel na paypal a tam ty peníze nehybně ležely .
Nenapadlo mě to nějak sledovat , když celou dobu si to tahalo peníze z paypalu .
A jak jsem psal nemůže to být tím jak jsem zvolil conversi moji banku ?
Registrovaný uživatel
pravdepodobne ano, asi to bude mat suvis s prevodom meny, v niektorom z clankov.

ja to robim naopak, nic nenechavam na banku.
menu manualne konvertujem na paypale,
napriklad z liber alebo dolarov na eura,
a eura nasledne manualne stiahnem na ucet v banke.

aby som to strucne zhrnul - nikdy nic nenechavam robit za mna automat.
_______________
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
A jak jsem psal nemůže to být tím jak jsem zvolil conversi moji banku ?

Záleží v akej mene máš finančné prostriedky na Paypal účte a v akej mene požaduješ platbu. Ak sú rozdielné a ty požaduješ vykonať konverziu svojou bankou, tak je jasné, že paypal nemôže vykonať takú platbu. Stiahne ju z tvojej karty a tým konverziu meny vykoná tvoja banka.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
to Fidzi : Děkuji za vysvětlenou , je to jak říkáš .
Registrovaný uživatel
Dnes som si chcel dobiť po dlhej dobe paypal účet a ejhle, nedá sa... keď ma to preplo na "dobíjaciu" stránku (paypal-dobijanie.sk) zistil som, že z ponuky bánk vypadla tá moja (VUB) a ostatné sú mi na hovno. Tuší niekto prečo? Alebo poraďte, jak to dobiť, potrebujem zaplatiť banovkuuuu.... Ak to zaplatím aj bez dostatočného zostatku, bude ma to niečo stáť navyše?
Registrovaný uživatel
Jsem na tom úplně stejně. :'( Navíc nejde mě ani ten druhý způsob nabít si Svůj účet na PayPal přes ten jejich účet, jelikož číslo toho jejich účtu má víc čísel než KB povoluje zadat. Je to k posr..... :'(
Registrovaný uživatel
Stan napsal
Jsem na tom úplně stejně. :'( Navíc nejde mě ani ten druhý způsob nabít si Svůj účet na PayPal přes ten jejich účet, jelikož číslo toho jejich účtu má víc čísel než KB povoluje zadat. Je to k posr..... :'(

to číslo píšeš do vzkazu příjemci a je jedno, jak je dlouhé....dělám to jedině takto už mnoho let ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Babulik napsal
Dnes som si chcel dobiť po dlhej dobe paypal účet a ejhle, nedá sa... keď ma to preplo na "dobíjaciu" stránku (paypal-dobijanie.sk) zistil som, že z ponuky bánk vypadla tá moja (VUB) a ostatné sú mi na hovno. Tuší niekto prečo? Alebo poraďte, jak to dobiť, potrebujem zaplatiť banovkuuuu.... Ak to zaplatím aj bez dostatočného zostatku, bude ma to niečo stáť navyše?

tak změnit banku a nebo dobíjet přes účet banky paypalu.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Nějak nechápu, a do kolonky účet píšu co ? :roll: Prosím porad´.
Registrovaný uživatel
nemôžete to platiť priamo cez platobnú kartu? JA to tak platím. stačí ju verifikovať.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 >

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Pomoc - pay pal

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1