Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » pomoc pri knihe

Vykupminci.cz
Numisargo

pomoc pri knihe

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jasné :) ďakujem aj za tvoj príspevok, dnes to bude v Antikvariáte, ako si napísal nechcem sa unáhliť aby ma niekto neodrbkal, toho sa bojím najviac :( ludia su dnes taký... to že som to sem dal 2x bolo preto lebo sa mi ozval kupec a stále navyšoval cenu, tak som chcel čo najrýchlejšie zistiť približnú cenu, a popri pracovnom vyťažení som si nevšímal popisky.
Registrovaný uživatel
Spíš než na muzeum bych se obrátil na archiv, nejlépe takový, kde se specializují i na kodikologii, čili nauku o knihách. V Čechách připadá v úvahu třeba Archiv Hlavního města Prahy, kde mají i kodikologické pracoviště. Knihu sice nejspíše neocení, alespoň by ji však měli přesně určit včetně stanovení vzácnosti.
Registrovaný uživatel
Já už bych to prodal za těch 60 eur. Pokud jde o přečtení, žádný švabach font ti nepomůže, to je maličkost:
Kaiserlicher Lands-Fuerstlicher neuer Haupt-Entschidt und Erleuterung, wie es in vorfallenden Jurisdictions- und Polizeisachen entzwischen denen Berg- und Landgerichten, durchgehends in der Gefuersteten Grafschaft Tyrol gehalten werden solle? Mit beigefuegten zwei aeltern Entschidten de Anno 1545 und 1569. Gedruckt zu Innsbruck bei Mich. Ant. Wagner, Kaiserl. Hof.-Buchdr. im Jahr 1719.
Registrovaný uživatel
Ďakujem za preloženie :) ale prečo ju nikde nemôžem nájsť? kúsok po kúsku som skúšal aj tvoj preklad a nenašiel som ju, tak potom nemôžeme vedieť len tak sumu? či? :D
Registrovaný uživatel
Staré knihy se zase neprodávají tak často a proto ani google není všemocný. Dnes si každý myslí, že lze vše vygůglit, ale to je dost naivní představa ... Napiš do toho Archivu hl. m. Prahy, třeba Ti pomohou.
Registrovaný uživatel
loutkar: zatial všetky čo mám som našiel na internete a túto som pozeral aj cez yahoo aj google a iné a stále nič, ako si napísal skúsim tam, dúfam že budú niečo vedieť :)
Registrovaný uživatel
Už je to v správnej sekcií :) https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pomoc-ohladom-starozitnej-knihy-24349
Registrovaný uživatel
peter355 napsal
loutkar: zatial všetky čo mám som našiel na internete a túto som pozeral aj cez yahoo aj google a iné a stále nič, ako si napísal skúsim tam, dúfam že budú niečo vedieť :)


Sorry za OT. Ale vzhledem k tomu, že to opakuješ, nedá mi to. :-)) Já zatím na "gúglu" nenašel skoro nic z toho, co bych potřeboval... :-)) Relevance toho, že jsi tam našel něco jiného, je - vzhledem k principu vyhledávače a internetu obecně - jaksi minimální. :-) Proto je tento argument poněkud extra meritum...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » pomoc pri knihe

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1