Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Pomoc při určení známek

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc při určení známek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
mimosa napsal
Ještě mám jeden dotaz,vím,že obálky prvního dne FDC nemají skoro žádnou hodnotu,ale jen pro zajímavost-kde bych našla jejich ocenění,na INFOFILA a FILASO jsou pouze známky,obálky se dají rozkliknout,ale bez cen,díky

Počítej to zhruba o něco více jako ražené známky. Na FDC se- mimo jiné, cení kresebná výzdoba obálky. Tam bývají zpravidla umělecky vynikající věci. Jinak podle mě FDC nemá nějakého smyslu. Ocenění nabízí katalog známek, který se dá běžně koupit třeba na Á.
Registrovaný uživatel
kvuli jedne vete taka diskuse :-D
Registrovaný uživatel
Zdravím, dostala se mi do rukou krabice od velkého světoběžníka se známkami..
Chystám se na to, ale ráda bych se zeptala (protože tyhle známky byly extra ochraňované), zda nemají nějakou hodnotu? Bohužel absolutně nevím, podle čeho je identifikovat a hledat v katalogu.
Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bohužel, podle zastoupení viditelných známek. se bude jednat s největší pravděpodobností pouze o zcela běžné známky, které se prodávají na "kila."
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Anetko- věřím tomu, že se spousta zde přítomných filatelistů vrátila ke slovům "velký světoběžník". Vyobrazené známky moc z daleka nejsou. Českou republikou (pokud najdeš čisté známky bez razítek) vyfrankuj pohlednice a pošli přátelům pro radost.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,ještě jednou se ozývám,můžete mi říct,jakou toto má cenu,jestli to není jen pro začátečnického sběratele?Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
a ještě toto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
na tom posledním snímku až na ten Island jsou nepoužité s lepem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, našla jsem hromádku známek "Modrý Merkur", vím,že je hodně padelku, byl by pros někdo schopný určit, zda se jedná o padělky nebo ne? Děkuji 😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Obrázky bohužel nejde zobrazit..
Registrovaný uživatel
Tak zkouším vložit zas...jsou teda v hrozném stavu...hold nález...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
[quote=Maho8786]
Dobrý den, našla jsem hromádku známek "Modrý Merkur", vím,že je hodně padelku, byl by pros někdo schopný určit, zda se jedná o padělky nebo ne? Děku

Vaše obavy sú zbytočné. To čo máte na foto sú na 100% originály. Tieto známky vydávala rakúska pošta v rokoch 1908 až 1910 vo veľkých nákladoch a ešte nebol podľa mojich vedomostí publikovaný prípad o ich " padělání " . Bolo by to aj zbytočné, pretože katalóg uvádza ich cenu u razítkovaných 0,10MiE / micheleuro/. Prepočet 1MiE ku 1 kč je 1:8. Tieto známky sú ináč nazývané merkur hľadiaci v pravo, ale pozor, nemýľte si ich s modrým merkurom, vydaným v roku 1851. Tam sú už iné ceny a tie sa falšujú. Dokonca aj kvalitné dobové falzá novinových merkúrov z roku 1951 sa dnes predávajú za tisícky kč.[/quote=Maho8786]
Registrovaný uživatel
Aha, protože jsem našla toto (viz foto) a vypadá to stejně jako ty moje

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Vypadá to úplně jinak.
Registrovaný uživatel
Můžu se teda zeptat co je to jinak?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Maho8786 napsal
Můžu se teda zeptat co je to jinak?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Na tom vašem tak nějak chybí ten přetisk POŠTA ČESKOSLOVENSKÁ 1919

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Pomoc při určení známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1