Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Poptávka Československý vojenský řád "Za svobodu" I "na výměnu"

Vykupminci.cz
Numisargo

Poptávka Československý vojenský řád "Za svobodu" I "na výměnu"

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pokud někdo máte "přebytek" Československý vojenský řád "Za svobodu" I. třídy v provedení-stříbro zlacené, značeno, "K", puncováno "937" nebo Bronzové provedení (pouze hvězdu BEZ ETUE u obou variant).
Výměnou nabízím RU vyznamenání (řád)

Díky za nabídku B.
Moderátor
Bylo by dobré sem přidat obrázky toho co nabízíte, nebo to popsat o jaký řád jde, potom se může dotyčný probrat a kontaktovat Vás.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Bylo by dobré sem přidat obrázky toho co nabízíte, nebo to popsat o jaký řád jde, potom se může dotyčný probrat a kontaktovat Vás.

Záměrně jsem neuváděl o jaká vyznamenání a řády jde. Samozřejmě pokud půjde o hvězdu provedením- stříbro- Kremnica, tak je hodnota jiná, než u bronzového provedení.
V nabídce mám vícero položek k výměně, záleží na potenciálním sběrateli.
Registrovaný uživatel
Nabízená vyznamenání Řád Ž.K. pěkný stvav, Řád FJ na jednom rameni štípnutý smalt viz. foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Předpokládám, že víte, že FJO-rytíř je ve zlatě? Bylo by dobré upřesnit, zda je EKO nějak značený!
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Předpokládám, že víte, že FJO-rytíř je ve zlatě? Bylo by dobré upřesnit, zda je EKO nějak značený!


Kříž FJO-rytíř - V. MAYER´S SÖHNE WIEN (zlato 18 kt.), orig. etue

Řád železné koruny III. třída s válečnou dekorací a meči - bronz zlaceno,
značeno A. E. KÖCHERT WIEN, orig. etue
« Poslední úpravu provedl(a) Miķelis v 25. 12. 2015, 15:06. »
Moderátor
Přesně, to by se již někdo mohl ozvat, neb to jsou pěkné kousky.
Registrovaný uživatel
Zapoměl jsem zobrazit jeden obrázek i se stuhou "kompletní" ŘFJ

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Miķelis v 25. 12. 2015, 15:56. »
Registrovaný uživatel
Čo Vás naháňa?Výmenu spravíte na hociakej aukcii.Teraz na aukcii Aurea sa predal 1.st.za 19 000.Ľudia mali aj materiál na stoloch.Také vyznamenania R-U ,aké ukazujete,je po nich dopyt.Hviezd RZasČ je dostatok.
Registrovaný uživatel
-mikulas napsal
Čo Vás naháňa?Výmenu spravíte na hociakej aukcii.Teraz na aukcii Aurea sa predal 1.st.za 19 000.Ľudia mali aj materiál na stoloch.Také vyznamenania R-U ,aké ukazujete,je po nich dopyt.Hviezd RZasČ je dostatok.

Po letech jsem se začal více zajímat o Československá vyznamenání (v minulosti jsem je trochu opomíjel) a některá bych chtěl dostat do své sbírky. Pokud prodám nebo vymění, tak určitě nového sběratele potěší, tak jako mě.
Co bych si opravdu přál je Československý vojenský Řád Bílého lva "Za vítězství" III. kříž řádu, klidně Pražské vydání KK - bez etue (tu bohužel mám :) )
Něco z RU ještě mám, tak lze výměnu nakombinovat ;)
Registrovaný uživatel
Zdravím,

měl bych zájem o výměnu. Mám navíc Československý vojenský řád "Za svobodu" I. třídy v provedení-stříbro zlacené, značeno, "K", puncováno "937", řád je bez etuje. Muj email je : l.maria@seznam.cz
Napište a můžeme se domluvit, jestli máte stále zájem. Foto samozřejmě zašlu na email.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
Mám zájem o ŘFJ. Máte jej stále?
Registrovaný uživatel
Barca204 napsal
Dobrý den,
Mám zájem o ŘFJ. Máte jej stále?

Mám
Registrovaný uživatel
Máte ešte EKO? Ak áno, poprosím odpoveď na bergel.richard@gmail.com
Ďakujem
Moderátor
LF.Sedlak@seznam.cz

Můžete mi napsat domů? Je zbytečné zde prát prádlo a myslím, že ostatní kolegy to až tak nezajímá.
Registrovaný uživatel
TATO NABÍDKA JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ

Děkuji za pochopení.
Moderátor
Já jen doufám, že vše proběhlo k oboustranné spokojenosti. Ty Vaše kousky jsou opravdu nádherné sběratelské kusy.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Poptávka Československý vojenský řád "Za svobodu" I "na výměnu"

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1