Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Poptávka literatury

Vykupminci.cz
Numisargo

Poptávka literatury

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Brett napsal
mischel13 napsal
Sustek, Z., 2003: Nové poznatky o tuzexovych poukázkach: falzifikáty zo 60. rokov a skrytá emisia z 80. rokov. Numizmatika, 15: 31—44

Ještě bych doplnil jednu publikaci: ... Mischel, ako tomu rozumieť? Doplniť k čomu? Ten článok zháňaš?

Ano, tuto publikaci sháním zároveň s tou majklovou poptávkou. Tu majklovu poptávku, mám celou v ruštině, tak bych rád ji sehnal ve slovenštině.
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 1. 1. 2015, 19:08. »
Moderátor
mischel13 napsal
Ceny potravin, energií atd. na evropské úrovni, platy bohužel na východoevropské úrovni!!!


ved podla nasich politikov sme si v EU vsetci rovni a mame vela modelov, ktore platia vo Finsku, Norsku, Svajciarsku atd...
_______________
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Brett napsal
mischel13 napsal
Sustek, Z., 2003: Nové poznatky o tuzexovych poukázkach: falzifikáty zo 60. rokov a skrytá emisia z 80. rokov. Numizmatika, 15: 31—44

Ještě bych doplnil jednu publikaci: ... Mischel, ako tomu rozumieť? Doplniť k čomu? Ten článok zháňaš?

Ano, tuto publikaci sháním zároveň s tou majklovou poptávkou. Tu majklovu poptávku, mám celou v ruštině, tak bych rád ji sehnal ve slovenštině.

OK. Spravím scany. ;)
Registrovaný uživatel
Brette, fakt? Ty jsi zlatý, odkud je máš?
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Brette, fakt? Ty jsi zlatý, odkud je máš?

Fakt ;) Ešte je stále vianočné obdobie a treba si robiť radosť ;)
Idem na to.
Registrovaný uživatel
Mischel - tak som sa k tomu dostal, až dnes.
Link pre stiahnutie
Heslo: mischel13
Registrovaný uživatel
Děkuji, stáhnuto a to je ta moje poptávka.
Registrovaný uživatel
Chcem sa opýtať kolegov, či nemá niekto doma túto publikáciu?

Autor Judr. Ján Marcinko, Slovenské bankovky, mince a medaily z roku 2006.

Rád by som ju kúpil, alebo ak by bola ochota, potreboval by som sken dvoch stránok. Ďakujem.
Moderátor
nema nahodou niekto katalog Fayette: La Cote des billets de la Banque de France... ? Potreboval by som niekolko stran - sken alebo foto.
Registrovaný uživatel
Sháním tato čísla Notafilie (ne elektronicky): 5,34,35,36,39. Prosím, nabídněte na mnovak55@volny.cz
Moderátor
Kdyby někdo hledal Šůla: Budování československé měny po první světové válce
Registrovaný uživatel
Až teď jsem si toho všimnul a přišlo velmi vhod. Díky! Byly tam i jiné zajímavé věci.

Neměl by někdo něco z tohoto?

1) Vápenka: Tvůrci čs. platidel
2) Pamětní / sjezdová čísla Notafilie (fyzicky, ne elektronicky)
3) Vlčka: Mince, státovky a bankovky české korunové měny - jedná se o spisek z roku 1941
4) Konfršt: Papírové peníze na území ČSR 1759-1960, NSČs, pob. Liberec, 1960

Plus ona stále aktuální Notafilie - ovšem už jen č. 5.

Díky moc, adresa je známá: mnovak55@volny.cz.
Registrovaný uživatel
Myslíš něco takového ?
majkl napsal
Až teď jsem si toho všimnul a přišlo velmi vhod. Díky! Byly tam i jiné zajímavé věci.

Neměl by někdo něco z tohoto?

1) Vápenka: Tvůrci čs. platidel
2) Pamětní / sjezdová čísla Notafilie (fyzicky, ne elektronicky)
3) Vlčka: Mince, státovky a bankovky české korunové měny - jedná se o spisek z roku 1941
4) Konfršt: Papírové peníze na území ČSR 1759-1960, NSČs, pob. Liberec, 1960

Plus ona stále aktuální Notafilie - ovšem už jen č. 5.

Díky moc, adresa je známá: mnovak55@volny.cz.


Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
nema nahodou niekto katalog Fayette: La Cote des billets de la Banque de France... ? Potreboval by som niekolko stran - sken alebo foto.


Zdar, mám, ale bohužel verzi 1999, což je dosti zastaralé :(
Moderátor
dakujem, uz mam aktualny :)
Moderátor
majkl napsal
Až teď jsem si toho všimnul a přišlo velmi vhod. Díky! Byly tam i jiné zajímavé věci.

Neměl by někdo něco z tohoto?

1) Vápenka: Tvůrci čs. platidel
2) Pamětní / sjezdová čísla Notafilie (fyzicky, ne elektronicky)
3) Vlčka: Mince, státovky a bankovky české korunové měny - jedná se o spisek z roku 1941
4) Konfršt: Papírové peníze na území ČSR 1759-1960, NSČs, pob. Liberec, 1960

Plus ona stále aktuální Notafilie - ovšem už jen č. 5.

Díky moc, adresa je známá: mnovak55@volny.cz.

1 a 2 mám doma, 3 a 4 budeme mít asi v pobočkové knihovně. Pokud by ti stačilo foto, můžu zajistit. ;)
Jinak od Vlčky si moc neslibuj, je to jen obyčejný katalog bez jakýchkoliv nových info.
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 13. 2. 2016, 21:09. »
Moderátor
Kdyby někdo sháněl knihu Deset let Národní banky Československé, tak zde se aktuálně nabízí za 252 Kč.
Pro toho kdo nezná, jsou v ní snad jako v jediné uvedeny náklady bankovek NBČS a státovek I. a II. emise.
Moderátor
Další zajímavost z antikvariátů. Měnová politika v české historii od Vencovského zde.
Cena sice podle mě už celkem na hraně, ale na druhou stranu se zase téměř nevyskytuje. Kdo nezná, je v ní krásně pojednáno o měnovém vývoji v naší zemi - s brakem od Vondry naprosto nesrovnatelné
Registrovaný uživatel
Zdravím ve spolek

můžete mi někdo poradit , popřípadě mi dát odkaz ?
Sháním katalog evropských bankovek (něco ve stylu A.Picka WPM), jestli tedy existuje.(než začalo platit euro).
Předem děkuji
Registrovaný uživatel
Katalog europskych bankoviek nepoznam a s maximalnou pravdepodobnostou neexistuje. Väcsina europskych statov ma vlastne, nacionalne katalogy. Stoja okolo 25-30€.
Registrovaný uživatel
To Cedula :
po dlouhém hledání jsem našel od A.Picka zde , ale nevím proč na amazon se nedá platit Paypalem ? zaregistroval jsem se a nejde to :-(

http://www.amazon.com/Catalogue-European-Paper-Money-Since/dp/0806960310?ie=UTF8&keywords=Catalogue%20of%20European%20Paper%20Money%20since%201900&qid=1464264449&ref_=sr_1_1&sr=8-1
Moderátor
z roku 1974 :/
Registrovaný uživatel
to numpszi : víš o nějakém novějším ? jestli ano , můžeš mi dát odkaz ? nebo jestli máš naprodej ?
Registrovaný uživatel
podle me na Evropu nic neni, jen lokalni katalogy
Registrovaný uživatel
našel jsem pouze tento a jak říkáš jsou potom pro každý stát zvlášť , ale to by mě přišlo na pěknej balík :-(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Poptávka literatury

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1