Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Rádi byste koupili mince ? Zde můžete psát své poptávky.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Robbie v 18. 3. 2009, 16:38. »
Registrovaný uživatel
Sháním 20 hal. rok 2002 a 2003. Nabídky na mail opelomega36@centrum.cz
Díky m.artty
Registrovaný uživatel
Zjistil jsem, že mi chybí 20hal. 1929 - docela běžná mince... Pokud ho někdo máte ve dobrém stavu a jste ochoten ho prodat za solidní cenu, tak napište na mail opelomega36@centrum.cz
Moderátor
Ak má niekto na predaj pražské groše, nafoťte a pošlite obrázky na Archypov@gmail.com
Budem každému veľmi vďačný a určite odpoviem každému, aj keby som nemal (náhodou) záujem.
Srdečná vďaka.
Registrovaný uživatel
Sice nebudu poptavat mince, ale snad to nebude vadit :) Mate stare (i nove :) ) aukcni katalogy? Numismaticke listy? Notafilii, ci jine casopisy na tema numismatika/notafilie a chcete se jich zbavit? Rad je koupim, muj email je vasek.riha@gmail.com. Urcite odpovim kazdemu.
Predem dekuju za schranku plnou nabidek :)
Registrovaný uživatel
Koupím poškozené a neúplné mincovní sady od roku 1986 a výše. Za rozumné ceny. Nabídky když tak na mail opelomega36@centrum.cz
Registrovaný uživatel
giacometti

Koupím medaili s nápisem "Martyr Joannes Sarcander", bronz, průměr cca 5cm. Cenu respektuji. Na rubu nápis a datace MCMXCV. Nabídky na email giacometti@seznam.cz

(přesunuto správcem)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Medaile by mozna take meli mit sve forum. Co myslite?
Registrovaný uživatel
shánim všechny možné mince denárového a brakteátového období, kromě těch, co už mám :) nabídky prosím na mail kacuro@seznam.cz :) nejlépe za cenu: 1x denárek (bo brakteátek) = 1kč. to je myslím dobrá cena, tenký stříbrný plíšek za tlustou korunu :)
Registrovaný uživatel
Ak mate niekto prebytok minci od rokov 1918-1993, okrem protektoratu ciech a moravy, napiste pls na vestar.vestar.vestar@gmail.com. Najlepsie kolmout (ci ako sa to pise:D:D:D) nejaka kopka, popripade vacsie mnozstvo...Dakujem
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Kdyby jste měl náhodou někdo pěkný (1/1 nebo 0/0) 1 Kčs z let 1957 - 1990 a chtěl se jich zbavit za nějakou slušnou cenu. Pište na mail opelomega36@cetrum.cz
Moderátor
Nazdar hoši. Pre známeho zháňam akékoľvek väčšie keltské mince. Veľmi do toho nevidím, ale môj známy je na tom lepšie ako ja. :) Ak by náhodou niekto niečo mal, resp. mohol nejako pomôcť (určite nie linkom na Aukro; vrrrrr), dajte vedieť sem, resp. priamo mne na mail. Ocením akúkoľvek pomoc. Vďaka.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer Archypov ktorý typ?Biatky,Bojer,Kotiny,Bukovecké Bysterec,Norikov,Panósky typ alebo Simeringského typu?To su mince územia tzv.Velkej Moravy.s
Registrovaný uživatel
Velká Morava byl útvar slovanský nikoliv keltský... Mimochodem, víte že ve stradonickém oppidu byla mincovna? ;)
Registrovaný uživatel
grofik, nerva: nechci vam do toho kecat, ale mezi Keltama a Velkou Moravou jsou jeste Germani a nejakejch par set let..
Registrovaný uživatel
nerva81,larry,beriem spať slovo Veľká Morava,ale územie pre ilustráciu som uviedol kde je domov hore uvedených mincí.
Registrovaný uživatel
http://www.numishop.com/boutique-mo_gau-Celtic_coins.html
keltské mince z dnešného Francúzska
« Poslední úpravu provedl(a) adam v 9. 9. 2007, 10:37. »
Registrovaný uživatel
Zaujímavá stránka. :shock: Už je v mojom archíve. 8)
Moderátor
Lingvisticky krouzek - dalsi "traja":
Robbie: by jste
opelomega: kdyby jste
ZJ: Medaile by meli mit
Sorry, ale na jedne strance je to na me silne kafe.

Ale k veci - POPTAVKA
Koupim vetsi mnozstvi (aspon 1 kg) CuNi nebo Ni minci, nejlepe 1 Kcs 1947, 2 Kcs 47,48, 5 Kc 38, USA 5centy apod. Na stavu mi nezalezi. Predem dekuji za nabidky.
Registrovaný uživatel
vestar napsal
Ak mate niekto prebytok minci od rokov 1918-1993, okrem protektoratu ciech a moravy, napiste pls na vestar.vestar.vestar@gmail.com. Najlepsie kolmout (ci ako sa to pise:D:D:D) nejaka kopka, popripade vacsie mnozstvo...Dakujem


...sorry ale mna to rozosmialo :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Lingvisticky krouzek - dalsi "traja":
Robbie: by jste
opelomega: kdyby jste
ZJ: Medaile by meli mit
Sorry, ale na jedne strance je to na me silne kafe.


:D :D ja se omlouvam... mám to zažité :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Nejaky US 5ti centy(asi 14) doma mam.

Jinak kdyby nekdo mel na prodej obeznou sadu 1980 v modrem "darkovem" obalu tak nabidnete.


numismat napsal
Ale k veci - POPTAVKA
Koupim vetsi mnozstvi (aspon 1 kg) CuNi nebo Ni minci, nejlepe 1 Kcs 1947, 2 Kcs 47,48, 5 Kc 38, USA 5centy apod. Na stavu mi nezalezi. Predem dekuji za nabidky.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Nazdar hoši. Pre známeho zháňam akékoľvek väčšie keltské mince. Veľmi do toho nevidím, ale môj známy je na tom lepšie ako ja. :) Ak by náhodou niekto niečo mal, resp. mohol nejako pomôcť (určite nie linkom na Aukro; vrrrrr), dajte vedieť sem, resp. priamo mne na mail. Ocením akúkoľvek pomoc. Vďaka.


Pokud by Váš známý měl zájem o nějakou literaturu o keltských mincích, mohu nabídnout...
Konkrétně M. Kostial (Lanzova sbírka), I. díl Castelina (sbírka musea v Bernu) a dále Castelinovu práci o zlatých bójských ražbách. Vše v němčině...
Registrovaný uživatel
Dobrý večer Archypov ktorý typ?Biatky,Bojer,Kotiny,Bukovecké Bysterec,Norikov,Panósky typ alebo Simeringského typu?To su mince územia tzv.Velkej Moravy.s
grofik napsal
nerva81,larry,beriem spať slovo Veľká Morava,ale územie pre ilustráciu som uviedol kde je domov hore uvedených mincí.


Tak nevím, pane Grofiku, ale:
- mince typu Biatec se - mám za to, razily na území dnešního Slovenska
(tzv. bratislavské typy)
- bójské ražby pochází ponejvíce z území dnešních Čech a Moravy
- kmen Kotinů je, myslím, spojován s Púchovskou kulturou (podle centra v
oblasti dnešního Púchova)
- "bystrecké" podle Veľký Bysterec, opět dnešní Slovensko
- norické (Noricum = přibližně území dnešního Rakouska)
- panonský (oblast Panonie = přibližně území dnešního Maďarska)
- simeringský typ spadá pod výše zmiňované Noricum (obdobně jako
Stradonice do bójské oblasti)
JAKÝ tedy domov výše uvedených mincí?!?

p.s. V nabídce "smajlíků" chybí takový, který by vystihoval výraz mého
obličeje...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1