Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,sháním tolar olomouckého biskupa Karla III.Lotrinského v pěkném stavu,cena není problém,kromě roku 1706.Za nabídky na email b.tupy@seznam.cz děkuji :)
Registrovaný uživatel
Kúpim Artia razby alebo razby z produkcie Z. Kolarskeho.

Vopred dakujem za akúkoľvek ponuku.

NumizmatSR@gmail.com
Moderátor
Pro znameho shanim gros Vaclava II. Protoze sam zadne takove prebytky nemam, poptavam zde. Chci prumer az nadprumer, cena rozumna, bezny typ. pry specha, tak kdo muzete, nevahejte :)
Moderátor
jiz neaktualni, diky.
Registrovaný uživatel
Koupím repliku střeleckého zlatniku od Kolářského za vaši cenu. Jarchar64@gmail.com
Registrovaný uživatel
koupím hezky ražené vídeňské feniky Albrechta V. (CNA I. F a 6) a Fridricha III. (CNA I. F a 13)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím sadu čtyř stříbrných mincí 1 NZD Českoslovenští letci v RAF - Znaky perutí proof. Jedná se o emisi vydanou v říjnu roku 2015 Českou mincovnou. Zkoušel jsem po této sadě pátrat všude po internetu, avšak neúspěšně, jelikož je tato sada vyprodána, tak jen zkouším ještě zde, jako poslední možnost. Sháním jako dar pro dědu.
Prosím o zaslání nabídky na e-mail: f.vita@seznam.cz
Za jakoukoli nabídku budu vděčný.
« Poslední úpravu provedl(a) Landeskog v 1. 9. 2016, 17:10. »
Moderátor
Landeskog: treba tady to vypada, ze ji maji na sklade (?):
http://www.e-mince.cz/ceskoslovensti-letci-raf/
Registrovaný uživatel
Díky za odkaz, avšak i tam jsem na zboží kliknul a objevilo se, že je vyprodáno. Poté jsem odeslal dotaz na zboží formou e-mailu a do dnešního dne bez odpovědi, z čehož usuzuji, že zboží nemají. Díky moc za snahu cením si toho. Já snad zkusil veškeré možné webové stránky a .... bohužel nic.
Moderátor
Aha, ja uz dal neklikal, tak sorry.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Landeskog: treba tady to vypada, ze ji maji na sklade (?):
http://www.e-mince.cz/ceskoslovensti-letci-raf/


Díky za odkaz, avšak i tam jsem na zboží kliknul a objevilo se, že je vyprodáno. Poté jsem odeslal dotaz na zboží formou e-mailu a do dnešního dne bez odpovědi, z čehož usuzuji, že zboží nemají. Díky moc za snahu cením si toho. Já snad zkusil veškeré možné webové stránky a .... bohužel nic.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
koupím Slezské haléře jen pěkné.
email rebel76@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím mince římských císařů Valeriana I. a II., Galliena a Salonina a císařoven Mariniany a Saloniny. Předem díky za odpovědi. Dominik.Lp@seznam.cz
_______________
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím jakýkoliv ročník čsr dukat Karel IV. 1978až1982 včetne násobků. Slušná domluva přes email: zlatak1998@seznam.cz děkuji.
Registrovaný uživatel
Koupím 2, 3, 5 marky německých států 1871 - 1914
(Prusko, Bavorsko, Sasko, Baden, Württemberg, Hamburg,atd.)
Nabídky prosím na monterey@seznam.cz
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Kúpim 10 koruny Františka Jozefa II. uhorské ražby v zbierkových stavoch. Ponuky poprosím na mail:
michalenko.jozef@gmail.com

Prípadná výmena za Habsburské ražby (Toliare).
dakujem
Registrovaný uživatel
Kupim plakety pri prilezitosti ping-pongove zavody v Dubnici. Kontakt: pzberatel(zavinac)yahoo.com
dakujem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím mince římského císaře Valense 364 -378. Kontaktujte mě prosím na mail Dominik.Lp@seznam.cz Děkuju.
_______________
Registrovaný uživatel
Koupím Ag medaili Kolářský -viz obrázek; nabízím 1 000 Kč. Děkuji za nabídky na : jarchar64@gmail.com.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den koupím stříbrné mince RAF znaky perutí
více zde: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/65855635/Sada-ctyr-stribrnych-minci-1-NZD-Ceskoslovensti-letci-v-RAF.php
Registrovaný uživatel
Nebo Kolářského vyměním za tohoto Knoblocha: (nejedná se o originál foto nabízené medaile k výměně; samozřejmě případnému zájemci pošlu originál.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nabídněte prosím 3 Krejcary a Krejcary Ferdinanda II. méně běžných mincoven, uvítám ražby kiprové i dobrého zrna (např. Mikulov, Opolí, Nisa, Ratiboř, Zaháň), stejně tak ražby Rakouské, nejlépe Klagenfurt libovolného nominálu.
viking@mujmail.cz

Popřípadě, okrajově mě zajímají zlaté 10 Koruny Wien/K.B. 1892-1914
Registrovaný uživatel
JARIN napsal
Koupím Ag medaili Kolářský -viz obrázek; nabízím 1 000 Kč. Děkuji za nabídky na : jarchar64@gmail.com.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Za Karla iv 2000 Kč
Registrovaný uživatel
floril
Dobrý den koupím stříbrné mince RAF znaky perutí
email:equipes@seznam.cz
více zde: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/65855635/Sada-ctyr-stribrnych-minci-1-NZD-Ceskoslovensti-letci-v-RAF.php
Registrovaný uživatel
mam zaujem o mince 1. ČSR v stave 0/0 alebo lepsie 1/1
ponuky s cenou poprosim na dady2@centrum.sk

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1