Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím sběratelé, koupím francouzskou předrevoluční stříbrnou minci Écu Ludvíka XVI. Případné nabídky zasílejte na Dominik.Lp@seznam.cz
Díky. J. Bartůšek
_______________
Registrovaný uživatel
Koupím zajímavé české ražby Leopolda I..Zajímají mě všechny nominály z mincoven Praha,Kutná Hora,Jáchymov a Kladsko.Sbírám i varianty tak mě může zaujmout relativně běžná mince.Dále bych měl zájem české korunovační žetony a medaile ve všech kovech.Něco mám,ale chybí mi tam varinaty,kova a hmotnosti.Kdyby něco bylo ozvěte se mi na email honnval@seznam.cz .Máte-li něco co nechcete prodat a je to zajímavé-budu vděčen i za foto.Děkuji
Registrovaný uživatel
Koupím konvenční tolary rakouského císaře Františka I z let 1832-1835 v provedení portrét/znak.

Prosím o nabídky pouze mincí ve sběratelské zachovalosti.

Děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím 6 Krejcar 1800 A ve sběratelském stavu, děkuji za nabídky.
klim.michal@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím drobné mince Leopolda I. ve velmi dobrých stavech. Děkuji za nabídky. triquo@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím, rád bych tady sehnal pěkný denár Antonina Pia, s Jupiterovým trůnem na zadní straně. Díky za nabídky. Bartůšek
Dominik.Lp@seznam.cz
_______________
Registrovaný uživatel
Kúpim slovenské Ag BK 2003-2008 a PROOF 2014-2017.

Zaujímajú ma len 100% stavy, samozrejmosť certifikát, etue, bulletin.

Ponuky poprosím len s Vašou cenovou predstavou.

Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Hezký den, koupím polské trojaky, 6 groše a orty. Mabídky prosím do mailu. Děkuji :-)

kekule222@atlas.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím,
zatím na ně nemám moc štěstí a poptávám touhle formou zlatník 1868 KB a zlatník 1882 KB - pokud možno v pěkném stavu. Případnou nabídku s fotkou a cenou mi prosím hoďte do emailu: r-k1@seznam.cz

Předem díky.
Registrovaný uživatel
A omlouvám se - ještě poptávám zlatník 1890 KB bez Fiume a zlatník 1872 KB.

Předem díky. Kontakt viz. výše.
Registrovaný uživatel
Zdravím neprodává někdo náhodou Tolar Františka Lotrinského? Lepší... případně kontaktujte na mail Dominik.Lp@seznam.cz díky.
_______________
Registrovaný uživatel
Koupím zajímavější konvenční dvacetikrejcary císaře Františka II./I.

Zájem mám také o další stříbrné a měděné mince z tohoto období. Požaduji ale pouze mince v hezké zachovalosti.

Za případné nabídky předem děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím koupím běžný ročník (ne novorazbu) R-U 10K a 20 K ideálně Uherska ražba . Cena 3300-3400 Kč / 6600-6800 Kč dle stavu. Děkuji za případné nabídky.
Registrovaný uživatel
Kúpim XV krajciare Leopolda I. Uhorské mincovne KB, BA, KE (bez NB) v zbierkových stavoch. Ponuky poprosím na mail
michalenko.jozef@gmail.com.
Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Poptávám bílé groše,
nabídky prosím na: luk1918@seznam.cz

Děkuji.
Registrovaný uživatel
Zdravím

nemáte někdo na prodej FJI 5 Korun 1909

Předem díky za nabídku

email v profilu
Registrovaný uživatel
Hledám XV krejcary Leopolda I. a rád bych doplnil ročník 1659+1660 Vratislav.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

pátrám po sadě bj 2005 - Smetana, Dvořák. Prosím nabídněte. Děkuji. martinlizna1@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Poptávám haléř Heidingsfeld v rozumném stavu, když tak na mail v mém profilu, díky.
Registrovaný uživatel
Nemá někdo na prodej FJI korunu 1892bz?
Registrovaný uživatel
Koupím zlaté mince a medaile Československa - svatováclavské dukáty ( dukáty svatého Václava ), milenium svatého václava, zavraždění svatého václava, jsem ražen z českého kovu, oživení kremnického banictva a dukáty Karel IV. 1978 - 1982 i vyšší nominály 2 dukát 5 dukát a 10 dukát.
Dále poptávám ražby Habsburských mincí stříbrné i zlaté.
Kdo máte něco k prodeji prosím kontaktujte mne trutnov@centrum.cz
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
« Poslední úpravu provedl(a) Trutnovak v 31. 10. 2017, 12:54. »
Registrovaný uživatel
Koupím zajímavější konvenční tolary a půltolary císaře Františka II./I.

Zájem mám také o další stříbrné a měděné mince z tohoto období. Požaduji ale pouze mince v hezké zachovalosti.

Za případné nabídky předem děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Kúpim toliare Ferdinanda II. KB v zbierkových stavoch. Ponuky prosím na mail: michalenko.jozef@gmail.com.
Za ponuky Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Mám záujem o obehové mince FJ I. nominál 1 Kr KB*, bežné ročníky, len v stave RL resp. 0/0:

- 1893,
- 1894,
- 1895,
- 1896,
- 1896 /miléniová - bez krabičky/,
- 1912,
- 1914,
- 1915,
- 1916.

Konkrétne cenové ponuky poprosím na mrp.mrp@zoznam.sk. Vďaka za každú serióznu ponuku :)

* kremnická razba pre Uhorskú časť (dualistickej) monarchie so zobrazením svätoštefánskej koruny.
« Poslední úpravu provedl(a) catani v 1. 11. 2017, 12:33. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den,koupím tolar Karla III.Lotrinského rok 1703 v pěkném stavu.Případné nabídky prosím na email b.tupy@seznam.cz.Děkuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1