Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Koupím měděné a stříbrné mince drobných nominálů císaře Františka II./I. v hezké zachovalosti. Dále hledám i další zajímavé ražby všech nominálů a mincoven.

Za případné nabídky předem děkuji.


Poptávka platí stále.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím,kdyby někdo prodával opravdu pěkné denáry Traiana nebo Antonina Pia napište ;) Díky. J. Bartůšek dominik.lp@seznam.cz
_______________
Registrovaný uživatel
Zdravím zháňam denár Jána Zápoľského (Ján I. Uhorsko 1487-1540 )
konkrétne denár r.1527
Predajcom z Česka k cene denára pridám + 10€ na poštu a iné náklady.

Môj mail : br.jano@zoznam.sk
Registrovaný uživatel
Zdravím, poptávám měděné mince Františka Josefa I.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
dlouhodobě poptávám bílé groše. Nabídky prosím na: luk1918@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Poptávám haléř Heidingsfeld v rozumném stavu, když tak na mail v mém profilu, díky.
Registrovaný uživatel
Koupím korunovační ale i jiné žetony habsburků. Případnou nabídku prosím s fotem a cenou na yndos@seznam.cz
Děkuji !!
Registrovaný uživatel
Koupím 1/2 tolar 1807 A a další zajímavé mince Františka II./I. v hezkých kvalitách.

Za případné nabídky předem děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Koupím pěkný jachymovsky, nebo kutnohorsky tolar Ferdinanda II.
V připadě nabídky zašlu mail. Díky
Registrovaný uživatel
Měl bych peknou kutnou horu ale Rudolfa II 1601
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Měl bych peknou kutnou horu ale Rudolfa II 1601


Můžu poprosit foto na mail, pokud by Barbar neměl zájem? Díky
Moderátor
Děkuji za nabídku komáre,važim si toho.
Nabídněte citronkovi.
Jinak I pěkna pražska ražba Ferdinanda II. Potěši
Registrovaný uživatel
zdravím hľadám bežné medené RU mince - od Márie po FJI - bežné veci, priemerné stavy, väčšie množstvo

Lukasstredansky(zavinac)gmail.com
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
« Poslední úpravu provedl(a) Stredo v 14. 6. 2018, 14:50. »
Registrovaný uživatel
Zdravím,

nabídněte prosím sadu 2005 hudba a mince od Sasánovců na martinlizna1@seznam.cz

Děkuji za nabídky
Moderátor
Pánové lze někde sehnat seznam medaili,klip a pamětních mincí vydané pobočkami české a československé numismatické společnosti. Na webu jsem nic nenašel.
Konkrétně jse mi jedná o mince medaile klipy Albrecht z Valdštejna vydané čns i za minulý režim
Registrovaný uživatel
ČNS nemůže vydávat mince, jen medaile. U nás v HK máme katalog našich medailí, vyšel asi 2-3 roky zpátky a nový má třeba Brno. Příští rok by měl vyjít nový katalog všech medailí co vydala čns /všechny její pobočky nebo ústředí/ za posledních 100 let. Valdštejna jsme dělali 2016, není to ale dnes zrovna laciná medaile...
Moderátor
petr1596 napsal
ČNS nemůže vydávat mince, jen medaile. U nás v HK máme katalog našich medailí, vyšel asi 2-3 roky zpátky a nový má třeba Brno. Příští rok by měl vyjít nový katalog všech medailí co vydala čns /všechny její pobočky nebo ústředí/ za posledních 100 let. Valdštejna jsme dělali 2016, není to ale dnes zrovna laciná medaile...

Měl jsem samozřejmě na mysli replika mincí např. Tolaru, dukátů.
Nějake kousky již jsem v minulosti sehnal, rád bych si postupně doplnil kousky a take rad bych měl v ruce nějaký katalog či seznam. Specialne Na Valdštejna jsou Cheb, Hradec Králové, Brno.Mate pravdu Valdštejn se stává pomalu nedostupny a to se bavím o medailích a replikace mincí.
Registrovaný uživatel
když tak mi napište na mail, někdo u nás ještě něco z Valdštejnů a Dietrichštejnů měl navíc...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
barbar - máš skrytou adresu - napiš na jvtva@seznam.cz
Moderátor
Všechny mám kromě au. Valdštejn kde je cena vysoko,však napište kolik za něj a když tak se domluvíme přes mail.
Dietrichštejny zatím nic ani je zatim nebudu zakládat.
Kde je možnost si zamluvit katalog co jste uvedl,na stránkách čns? Určítě bude limitován.
U ná se ještě nikdo nezminil a ani jsem si nevšiml na stránkách nume.cz
Jinak děkuji za nabídky a info.
Registrovaný uživatel
No kniha se zatím píše, takže je to zatím asi předčasné, ale členům čns bude určitě nabídnuta aby se prodalo co nejvíc a vrátila se apoň část peněz za její vydání. o cenách těch Valdeštejnů raději soukromě, když tak mi napište na petr1596@seznam.cz
Registrovaný uživatel
No kniha se zatím píše, takže je to zatím asi předčasné, ale členům čns bude určitě nabídnuta aby se prodalo co nejvíc a vrátila se apoň část peněz za její vydání. o cenách těch Valdeštejnů raději soukromě, když tak mi napište na petr1596@seznam.cz
Moderátor
valhubert napsal
barbar - máš skrytou adresu - napiš na jvtva@seznam.cz


Díky za odeslání,ochotu a obchod, balíček dnes dorazil.
Registrovaný uživatel
Stále aktuální, za případné nabídky předem děkuji !!!!
ivpav napsal
Koupím korunovační ale i jiné žetony habsburků. Případnou nabídku prosím s fotem a cenou na yndos@seznam.cz
Děkuji !!
Registrovaný uživatel
Koupím medaile/vyznamenání z okolí Chebu od roku 1945. Hranice u Aše,Krásná, Podhradí, Hazlov,Aš,Vojtanov,Cheb ,Františkovy Lázně,Skalná, Luby,Libá,Plesná atd. bllu@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1