Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Porcelán Suntar

Vykupminci.cz
Numisargo

Porcelán Suntar

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Porcelán Ladislav Suntar
prosím o radu, jak lze ocenit , děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zde se nacházíte v tématu o identifikaci mincí.

Porcelán zde nemá co dělat!!!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
;) esunuto
Registrovaný uživatel
dobrý večer. bude to Ladislav Sutnar. mohla byste prosím ještě značku? na netu se dají najít výsledky aukcí. Máte mix různých sad a tak si netroufám nadhodit nějakou částku, ale dle mého může být docela vysoká.
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, jsem zde poprvé a ve fórech se zcela neorientuji. Nádobí sbírala babička s dědou za první republiky po částech. Bohužel se něco již rozbilo v době používání. Foto značky přidám
Registrovaný uživatel
Přikládám foto :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to Sutnarův soubor, vyrobený v Družstevní práci, ale pochybuji, že někdo vám ho tady ocení. Já bych oslovil asi Sýpku.
Registrovaný uživatel
je to Sutnar,vypadá ,že servis není kompletní ale přesto vysoká cena,pokud budete prodávat,začal bych prodávat na 25.000czk.osobně jsem před vanocemi též prodaval tento servis ,kde chyběl jedn hrníček,prodal jsem ho za 25.000czk-hned byl pryč přes Bazar.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, je niečo z tejto nekompletnej súpravy na predaj? Ak je to porcelán so zelenou linkou, mal by som o pár častí záujem na doplnenie mojej súpravy. Chýba mi malý tanierik na mokka kávu, jeden plytký a jeden hlboký tanier, máselnička a tých 6ks misiek s uškami na oboch stranách spolu s podtanierikmi. Dobre zaplatím! Platba vopred na účet v Kč. V prípade záujmu, prosím o kontakt na: martin.zak35@gmail.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Porcelán Suntar

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1