Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » porcelanovy servisy

Vykupminci.cz
Numisargo

porcelanovy servisy

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,jelikož se nejspíš nejedná o starožitnosti,tak jsem dotaz nasměroval sem.Jen jsem chtěl poprosit,zda někdo nezná porcelánky odkud servisy jsou a přibližnou dataci výroby.Děkuji moc.Ten druhý servis import Czechoslovakia do Francie.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Import do Francie podľa značenia odhadujem do roku 1924 ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Aha,:-)já myslel tak 50leta.Tak to děkuji za info.
Registrovaný uživatel
Ten první servis ( mimochodem moc hezký) je výrobek fy.Carl Knoll - Rybáře u Karlových Varů.
Registrovaný uživatel
Děkuji za info,také se mě ten první servis líbí,ten druhý vypadá jak koupený na pouti.:-)
Registrovaný uživatel
Tak ten první servis jsem si dnes koupil a už je vystavený..moc se mi líbí,o tom druhém jsem nikde nic nedohledal,tak ho asi nechám ve zdejším antiku pro někoho jiného.
Registrovaný uživatel
Zdravím,ten tmavý servis se značením znamená ,že byl dovezen do Československa.Špatně jsem napsal úvodní info,tak to snad někoho nespletlo.Chci se ještě zeptat Grofika,zda již někdy viděl toto značení,když odhadl jeho stáří.Moc díky za případné info.
Registrovaný uživatel
http://kunstkammer.cz/porcelan/196-porcelanovy-salek-sapo-secese.html

Tak jsem koupil celý servis za 500kc..odkaz výše prodává šálek s podsalkem za 600kc!!!! :-):-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » porcelanovy servisy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1